Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z kablami do radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z podlaczenien radia sony za duzo kostek jest wolnych, nie dzialaja mi tylne glosniki, radio resetuje mi sie po wylaczeniu zaplonu,prosze o pomoc. mam audi B5

Opublikowano

Jeżeli chodzi o resetowanie to musisz zamienić w soniaku kabel czerwony z żółtym (jeżeli to ten standard).

Przydałyby się zdjęcia co Ci zostało i jak masz aktulnie podłączone.

Opublikowano
  • Autor

wiam ponownie wiec tak:pierwsze 2zdj. kable jakie mam do podlaczenia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a19498b2e4d28025.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09c474e5a48172ea.html

nastepnie zdj.gdzie za podlaczone glosniki przot

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a191ff27dc0d131.html

nasepne kable pradowe,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3fe5d50143b1e40.html

co dalej nie mam pojecia prosze o pomoc z gury dziekuje. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________sorry poprawiam sie wiec tak:pierwsze 2zdj. kable jakie mam do podlaczenia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec28bd890c3a2872.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b59c72979ea78274.html

nastepnie zdj.gdzie za podlaczone glosniki przot

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/211ce4885b7b2bc4.html

nasepne kable pradowe,

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/072cb0863c65e3c3.html

co dalej nie mam pojecia prosze o pomoc z gury dziekuje.

Opublikowano

OK.

Moje zdanie jest takie, że przednie głośniki tez Ci grają, ale ich nie słyszysz. Dlaczego??

Z tego co widzę to przód lewy i tył lewy jest zmostkowany, podobnie z prawą stroną. W audi standardowo jest tak że tył chodzi na wzmacniaczu, więc sygnał jest wzmacniany i zagłusza przód (gdy tył już gra przód dopiero "startuje"). Rozdziel kable osobno na posczególne kanały (niestety musisz sam dojść który głośnik jest który, no chyba że ktoś pamięta kolorystykę to może podpowie), domyślam się że masz radio z wyjściem na 4 kanały, więc podłącz wszystkie przewody do bręzowej wtyki (powinno być ich 8, po 2 kable na głośnik). Druga opcja usunąc wzmacniacz z tylnych głośników.

Teraz zasilanie. Zamień czerwony z żółtym (patrząc od strony radia) i podłącz kabel niebieski (od strony radia)z białoniebieskim (od strony audi) (tu nie jestem pewien, jest to zasilanie wzmacniacza anteny, inaczej nie będzie zbierać Ci stacji radiowych).[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:53_________________________________________________Aha jak się uprzesz i nie podłączysz wszystkich 4 kanałów to wyłącz tylne głośniki w ustawieniu radia, inaczej popalą się z czasem końcówki mocy odpowiadające za zasilanie głośników tylnych.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki za rade jak podlacze to napisze czy dziala .

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.