Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie na dużych nierównościach


Ununnil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Po zimie pojawiło się u mnie ostre stukanie z przodu z lewej strony i występuje ono tylko na nierównościach takich jak np. nalewki na asfalcie, kocie łby i wczoraj samemu spowodowałem wydobycie się tego dźwięku przy bardzo mocnym zahamowaniu (wtedy występuje pojedynczy stuk). Słysze je tylko w zakresie 10-25km/h później znikają. Wymieniłem łączniki stabilizatora bo dosłownie taki dźwięk dochodził jakby były rozjechane ale nadal stuka. Wczoraj mechanicy przejrzeli całe auto i nie maja żadnych zastrzeżeń co do zawiasu tak samo koleś z skp. W internecie jak porównywałem dźwięki stukania z a4b8 i a6c7 to właśnie winowajcami były te łączniki ewentualnie tuleja banana ale moja jest w dobrym stanie. Spotkał się kiedyś ktoś z takim problemem? Myślałem, że ewentualnie amorki stukają ale mechanicy oraz pracownik skp odrzucili ten pomysł. Myślę żeby zajrzeć jeszcze do gum/tulej stabilizatora w przyszłym tygodniu i je wymienić. Pomysły się kończą a rozwiązania nie ma.

Jak będę jechał autem to nagram dźwięk bo wiem, że bez filmu nie ma o co się zaczepić.

Edytowane przez Ununnil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...