Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silniczek Valeo i lampy Depo polift


mascom

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Zakupiłem ostatnio lampy Depo poliftowe. Niestety bez silniczków.

Zgodnie z informacjami na forum probowalem przełożyć silniczki ze swoich lamp xenonowych. Niestety silniczek jest za krótki. Brakuje tak z 1cm przy maksymalnym wyciągnięciu. Przez to lampa świeci pod samym samochodem i nie ma możliwości jej regulacji. Silniczek to Valeo 1J0941295F. 

W aucie posiadam automatyczną regulację wysokości. Dlatego rozebrałem silniczek i wysunąłem trzpień od niego na maksymalnej pozycji. Niestety po podłączeniu lampy silniczek zjechał tak o 1/3 skali w dół. Niestety, tak jak pisałem, nawet przy maksymalnym wyciągnięciu i tak brakuje z 1cm zasięgu.

Poniżej wrzucam zdjęcie całego mechanizmu silniczka. Jak poradziliście sobie z lampami Depo??? Jakie silniczki montowaliscie. Bo całość miała być wyjmij i wklej a tak nie jest :/  Ewentualnie kupię lub przyjmę fabryczne uchwyty z lamp Depo które zastępują silniczek (tak, żeby tylko mi się odbłyśnik trzymal w odpowiedniej odległości).

 

Edit:

Po tygodniu męczenia się mam 2 pytania do osób które posiadają lampy depo:

1. Czy jest ktoś na forum kto posiada lampy depo, przełożył do nich zielone silniczki valeo i udało mu się je wyregulować poprawnie na stacji kontroli pojazdów?? Mój silniczek na płasko jest w takim położeniu jak ten widoczny na drugim zdjęciu (regulacja automatyczna od xenonów). Ewentualnie być może ktoś posiada inne silniczki (też byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie info).

2. Jeśli już silniczki nie pasują to być może jest ktoś w stanie podać standardową długość regulacji ręcznej tak jak są sprzedawane nowe lampy??? (Zaznaczona długość na zdjęciu).

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

 

 

IMG_20220602_050152.jpg

regulacja.jpg

Edytowane przez mascom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...