Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja mechanizmu różnicowego i półosi w Stronic 0B5S


DizelWeb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdjagnozowalem w swojej a4 B8 Avant, 3.0 CDUC rok 2014 typowe dla generacji B8 luzy prawej półosi. Lóz jest jeszcze niewielki ale wyczuwalny, do tego auto ma drgania i chylasuje już od niskich prędkości. Znalazłem na forum temat z tym zwiezany ale dla skrzyni manualnej, wiem że trzeba wydobyć że skrzyni mechanizm różnicowy, wymienić łożyska stożkowe oraz bierznie łożysk. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć numerów katalogowych tych łożysk, bądź jakiegoś zestawu naprawczego. Na ELSA online nie znalazłem w ogóle tego tematu, jakoś nie potrafię się poruszać po tym programie, na Audi Workshop Manuals znalazłem temat półosi od strony kierowcy, oraz schemat mojej skrzyni z opisanymi nazwami części ale bez odnośników bądź numerów katalogowych tych części. 

Moje pytanie brzmi, czy ktoś ma dostęp do jakiegoś zaawansowanego katalogu części? Czy ktoś mógłby mi pomóc w doborze odpowiednich łożysk, bierznie, uszczelnienia olejowego? Albo ma jakąś instrukcje jak wykonać taką naprawę. Słyszałem, że w ELSA takowa jest, jednak ja znaleźć jej nie potrafię. Z góry dzięki za odpowiedzi.  

IMG_20220814_200621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...