Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem mam problem ze skrzynią Multitronic.


juras1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ze skrzynią Multitronic 6-stopniowa (a4b6 1.8t bdb)oraz ze sterownikiem ABS/esp. 

Zaczynając od początku kilka miesięcy wcześniej zapalał mi się błąd abs/esp po podłączeniu vcds-a problem z czujnikiem tylnego kola. W momencie jak zapalił się błąd gasiłem i odpalałem kilku krotnie i gasł. Od jakiegoś czasu zauważyłem że podczas jazdy podświetliły mi się biegi na liczniku i zgasły, usterka rozwojowa z każdym kolejnym dniem co raz gorzej. Z rana po odpaleniu wszystko ok biegi widoczne, skrzynia pracuję ok,  po dłużej jeździe na liczniku zaczął migać wykrzyknik bremse migający ręczny. Z błędów w sterowniku silnika  brak komunikacji z tcu p1626(sporadycznie) w skrzyni błędy p1862 p1851 p1623. 

Postanowiłem oddać sterownik skrzyni do naprawy ku mojemu zaskoczeniu podobno okazał się sprawny !?! Różnica jest taka że błędy są stale nie da się ich skasować p1626,a w sterowniku skrzyni p1862. Dodam że vcds łączę się z każdym modułem. W sterowniku ABS mam następujące błędy p1626, p1647. Pomóżcie co robić,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...