Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Element belki przedniej


kiwip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Stalem się posiadaczem B9 zakupionej w USA, gdzie rzeczoznawca przed licytacja wymontował parę części nie zostawiając ich( zderzak, lampy i cały pas przedni z chlodnicami) udało mi się już skompletować prawie cały pas , ale natknąłem się na cześć, która nawet w serwisie nie są wstanie mi określić. Moze któryś z szacownych kolegów mi pomoże. Dolaczam zdjęcia z brakującym elentem. Dziękuję.

IMG-20221125-WA0011.jpg

IMG-20221125-WA0009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2022 o 17:45, kiwip napisał(a):

Witam. 

Stalem się posiadaczem B9 zakupionej w USA, gdzie rzeczoznawca przed licytacja wymontował parę części nie zostawiając ich( zderzak, lampy i cały pas przedni z chlodnicami) udało mi się już skompletować prawie cały pas , ale natknąłem się na cześć, która nawet w serwisie nie są wstanie mi określić. Moze któryś z szacownych kolegów mi pomoże. Dolaczam zdjęcia z brakującym elentem. Dziękuję.

IMG-20221125-WA0011.jpg

IMG-20221125-WA0009.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma ktoś zdjęty zderzak i jest wstanie podać mi nr tego plastiku. Według mojej wiedzy jest on montowany tylko do belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa została wyjaśniona. Audi Kraków po konsultacji z Niemcami ustaliło że poszukiwany element występują pod nr 8W0807333A i 8W0807334A i występują one w pojazdach beż absorbera.

W pojazdach z absorberem są montowane 8W0807333 i 8W807334

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez kiwip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...