Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falowanie obrotów przy lekkim dodaniu gazu


Gruzinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie, od około tygodnia jestem posiadaczem A4 B7 z silnikiem 2.0 T, auto jest z gazem i na gazie jest pewien problem, na biegu jałowym kiedy lekko ruszę pedał gazu (dosłownie go musne), auto czasami faluje delikatnie góra dół i stabilizuje się po krótkiej chwili. Na benzynie tego problemu nie widzę. Podczas tego falowania widać że z wydechu dymi trochę, auto delikatnie się dławi i przygasają światła. Byłem u gazownika powymieniał filtry i powiedział że z instalacją jest wszystko okej. Co to może być?

Edytowane przez Gruzinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy masz instalacje gazową? Miałem podobnie tylko mi cały czas falowało na wolnych obrotach po aktualizacji sterownika Staga. Też już odchodziłem od zmysłów.... Powróciłem do poprzedniej wersji i jak ręką odjął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja BRC, zakładana dwa lata temu. Gazownik twierdzi że z instalacją jest wszystko okej i jest dobrze wyregulowana, mi na wolnych obrotach też delikatnie zadrży wskazówka, czasami też widzę że ustawia się za nisko i auto gorzej pracuje. Ale podczas normalnego wciskania gazu podczas jazdy nic nie czuć, jedyni tak jak pisałem przy niskich obrotach i najbardziej jak tylko muska się gaz lub przy delikatnym ruszaniu, auto łapie lekka zadyszkę i dopiero po czasie wstaje normalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...