Skocz do zawartości
IGNOROWANY

głośniki gladen one, wzmacniacz match PP 86DSP, subwoofer MATCH PP 8E-Q po prostu katastrofa z głuchym dzwiękiem


maciej a6c7quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo odradzam taki zestaw gladen one, wzmacniacz dsp match PP 86DSP, subwoofer MATCH PP 8E-Q. Wyciszenie drzwi i instalacja wraz z akustykiem który dostrajał auto w audi a6 c7 w firmie radiocar w Warszawie.
Całość ponad 7000zł. A jest tak jak było . Nie chce się słuchać muzyki na tym zestawie, nie ważne czy z radia czy przez audi interface smartphone ( czyli bluetooth ) czy przez apple car ( kabel ). Słucham tylko podcastów w tym aucie i wiadomości bo muzyka po prostu nie gra. To samo mówi moja żona. W jej A5 na badziewnych głośnikach oryginalnych fajniej i chętniej się słucha muzyki niż u mnie w A6. Dzwięk nawet jak źródłem jest bezstratny plik z apple music to jest po prostu nieprzyjemnie. Nie ma żadnej słodyczy w dzwięku, całość jest jakby głucha, bass to jest żart mimo że wspomagane subem. Ostatnio na wymianie oleju w krotoskim dostałem na cały dzień passata b8 z dynaudio i to było 10razy lepsze niż ten zestaw za 7000 . Pierwotnie w aucie był system multimedia i żałuję że go wymieniałem. Oczywiście przy wymianie pokazują że tam małe magnesy w oryginalnych głośnikach że to nie ma prawa grać, a prawda jest taka że to co mam teraz gra prawie tak samo jak pierwotny oryginalny zestaw Audi multimedia. ( jest tylko lekka poprawa na górze i tyle ale można to zrobić podmieniając same wysokotonówki za 300zł a nie cały system za ponad 7000 ) . Wzmacniacz plus wiązka przewodów 3700, subwoofer 900, głośniki gladen one 1200, wyciszenie i instalacja ok 1000. 
Oczywiście jak da sie bardzo głośno czyli na 22-25 w 30-stopniowej skali to jest różnica bo sa mniejsze zniekształcenia niż w oryginalnym zestawie audio, ale słuchając normalnie czyli 15-22 w skali audi mmi to muzyka jest po prostu bez sensu na tym zestawie gladena i matcha. Jestem strasznie zawiedziony bo nie stać mnie na nowy zestaw i zostane z tym badziewiem. 
Masz kase to wybierz audi z bose albo passata z dynaudio bo wymiana na polecany zestaw za ponad 7000 będzie grała zdecydowanie gorzej. Pamiętam że moje audi w salonie za zestaw bose chciało ok 5000zł dopłaty a w tym czasie passat miał dynaudio za 4000. Gwarantuje że to lepiej wydane pieniądze niż wymiana tak jak ja to zrobiłem. Oczywiście żadne z tych systemów to nie jest coś wyszukanego i audiofilskiego, ale na pewno w rejonie konkretnego funduszu na audio to lepszy wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...