Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód układu chłodzenia 050 121101


Felicjan85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów,

 

od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.6 z '96 r. Niestety mam mały problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż ubywa mi płynu chłodniczego, a winowajcą jest krótki przewód, lekko wyprofilowany, znajdujący się od strony ściany grodziowej, łączący króciec / trójnik zamontowany z tyłu głowicy z rurą biegnącą wzdłuż głowicy do czoła silnika. Nr części OEM to 050 121 101. Dowiadywałem się w Intercarsie, Inteteamie i nawet w Autoryzowanym serwisie Audi. Uzyskałem informację, że producent wycofał tą część z produkcji. Nie mogę w żaden sposób namierzyć tego elementu. Wydaje mi się, że trudno będzie go dosztukować, ponieważ ma różne średnice na obu końcach i jest lekko wyprofilowany na kształt litery S.

 

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś już się mierzył z tym problemem i ma na sprawdzone rozwiązanie:)

Z góry przepraszam, jeśli temat z tym problemem już istnieje, ale jestem nowy na tym forum i nie bardzo jeszcze wiem jak się poruszać.

 

Jako załącznik dodałem schemat układu chłodzenia mojego silnika. Ten felerny wąż znajduje się pod nr: 21. Po nr części także łatwo znaleźć go w internecie.

 

Pozdro 

Marek

 

 

schemat1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...