Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0TDI 170km na gwincie kilka pytan


lukpie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum jak i diesla:) chcialbym sie dowiedziec przede wszystkim czy moja wersja samochodu ma te bolaczki zwiazane z imbusem i opilkujaca pompa?! Co powieniem wiedziec na temat tego samochodu i silnika?niestety nie wiem jeszcze jaki to jest kod silnika bo nie ma mnie w pl a papiery zostaly w domu. Ogolnie kupilem go przed samym wyjazdem. Wiem na pewno ze ma z przodu gwint a z tylu podobno sprezyny obnizajace i to jest jakas dla mnie dziwna konfiguracja bo sprzedaje sie to chyba w komplecie i tak montuje? Auto zostalo sprowadzone ze Szwecji i ma 290tys potwierdzonego przebiegu. Stoi na 19 calowych felgach i wlasnie mam na pewno taki problem ze na dolach opona obciera o rant i teraz mam takie pytanie czy takie gumowe podkladki podnoszIMG_1530.thumb.JPG.40a71c01750a5e4106c7ba68173602c8.JPGace                                                                                                        sprezyne o 2cm zalatwia sprawe?  jest to bezpieczne? co proponujecie? te kapselki sie wymieni na pewno. A czy jest ktos z mazowieckiego jesli chodzi o mechanike komu moglbym zaufac?w miare blisko Siedlec ale moge podjechac tez. Moi mechanicy wyczerpali juz limit mojego zaufania gdzie we dwoch robili przy silniku mojego audi a6 c5. Robili Przy turbo i wymieniali rozrzad itd i przez rok czasu zaden nie zauwazyl ze jest odpiety waz od turbo i caly czas pobieral syf z ulicy do silnika i najpierw padlo turbo a pozniej porysowalo cylinder i w losowych momentach traci kompresje na chwile co objawia sie szarpaniem. Nie oplacalo sie remontowac silnika i kupilem a4 b8. Najpierw chcialbym zrobic porzadek z tylem czyli w jakis sposob podniesc go i zrobic serwis olejowy. Mysle ze miesiac pozniej lub dwa wymienic rozrzad. Nie moge zrobic tego na raz bo ogranicza mnie budzet. Musze kupic nowe opony 19 przede wszystkim. Rozrzad wytrzyma te dwa miesiace jeszcze jak sadze. Z gory dziekuje za odpowedzi i pozdrawiam.

Panowie nie krepujcie sie!70 odslon i zadej odpowiedzi..W niedziele dam na tace takze sie nie martwcie! ale moglibyscie odpisac i cos podpowiedziec..

Edytowane przez lukpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...