Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż adaptera JAUX-BT-02


Macashi

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem na początku tego tygodnia adapter Bluetooth do mojej B8 z 2010 roku z podstawowym radiem Concert. Zasada działania adaptera polega na imitowaniu modułu AMI (którego fizycznie nie mam) i dzięki temu na wyświetlaczu pokazuje się nazwa słuchanego utworu, albumu i artysty. Dodatkowo można przełączać utwory za pomocą fabrycznych przycisków radia.

 

Adapter dosłownie przed chwilą przyniósł mi kurier i teraz pojawia się problem z montażem. To znaczy montaż jest banalnie prosty dla kogoś kto ma wyjmaki do radia i możliwość zmiany kodowania (trzeba włączyć moduł AMI w samochodzie). Pełna instrukcja montażu wraz z kodowaniem znajduje się na stronie producenta.

 

Ja oczywiście nie posiadam ani wyjmaków, ani kabla do komputera. Obdzwoniłem chyba z 50 warsztatów, elektryków i gości od radia w Warszawie i prawie nikt nie chce się tego podjąć. Znalazłem dosłownie dwie osoby, jednak ich najbliższe terminy są za 2 tygodnie, a ja oczywiście chciałbym to załatwić jak najszybciej.

 

Czy jest tu ktoś z okolic Warszawy, kto byłby chętny się podjąć takiego montażu? Myślę, że całość nie powinna zająć więcej niż 20 minut.

 

Link do strony producenta: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...