Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawy problem z głośnikami w A4 B6


majki920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam dziwny problem z odtwarzaniem muzyki z głośników. Mam radio alpine ute201 bt wszystko jest pięknie to momentu kiedy temperatura na zewnątrz przekroczy 25 stopni, wtedy radio przestaje grać dosłownie zero dźwięków. Podejrzewałem ze winny może być jakiś układ zabezpieczający radio przed przegrzaniem i oddałem radio na gwarancje i na ten czas założyłem odtwarzacz Sony i… jest to samo. Mało tego sklep wymienił mi alpine na nową jednak problem nadal występuje. Nadmienię ze wszystkie funkcje w radiu działają poprawnie a problem występuje i na radiu fm, po połączeniu bt, na auxie i na usb. Rano gdy jest chłodno wszystko działa prawidłowo ale gdy temperatura otoczenia wzrośnie powyżej 24 stopni problem powraca… Zauważyłem ze kiedy włączę klimatyzacje na nogi to po jakimś czasie jak się ochłodzi wewnątrz dźwięk w głośnikach powraca. Kopałem na forach polskich i zagranicznych ale nie spotkałem podobnego problemu. Nadmieniam ze jest to standardowe nagłośnienie nie żaden bosse i nie mam sub w bagażniku. Może ktoś miał podobna sytuacje i jest w stanie pomoc rozwiązać mi ten problem.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...