Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dekielki do felg


daniel13362
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez mirasekvip,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :hi:
otoz mam dwa typy felg, z tego co zauwazylem to roznia sie tylko rozstawem srub i problem jest taki, ze poprzedni wlasciciel zamontowal 2 dekielki o kodzie 1J0601149B (gdzie na allegro są tylko dostępne takie do VW - średnica 138mm) i 2 dekielki podchodzące już pod audi (147mm), ale zostały zamontowane na dwustronną taśmę, więc wydaje mi się, że nie pasowały xD no i doszło do tego, że odpadło

IMGUR.COM

Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much...
IMGUR.COM

Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much...

zmierzyłem wartość to we wszystkich felgach średnica zewnętrzna wynosi 147mm, a średnica montowania ok 55mm jeśli się nie mylę. Co ciekawe dekielek 1J0601149B wchodzi we wszystkie felgi


wypadałoby zmienić na taki sam komplet 4 dekielek i teraz patrzę co podejdzie, może będziecie w stanie coś podpowiedzieć :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...