Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 2.0 TDI Avant Multitronic 2009r 338 600 km


chicken23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, zaczynam przygodę z Audi. Planuje kupić auto, mam już konkretne, ale moja wiedza na temat Audi jest marna. Jak by ktoś miał chwilę i podpowiedział mi na co zwrocić uwagę żeby na początku nie musiał inwestować.Poniżej link do oferty. Z góry dziękuję. Maciej

 

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Granatowy, Diesel, 143 KM, 1 968 cm3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chicken23

 

Auto ładne piękne ze zdjęć ładnie wyposażone nawet klimatyzacja 3 strefowa. 

Przebieg duży aczkolwiek normalny i realny tylko później ciężko będzie to sprzedać.

 

Jeśli myślisz że kupisz starego skomplikowanego diesla i nie będziesz musiał inwestować "na poczatku" to powiem ci odrazu nie pchaj się w ten model audi. Auto wizualnie fajne ładne podoba się ale będziesz miał z nim wydatki i to nie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Antek50 napisał(a):

@chicken23

 

Auto ładne piękne ze zdjęć ładnie wyposażone nawet klimatyzacja 3 strefowa. 

Przebieg duży aczkolwiek normalny i realny tylko później ciężko będzie to sprzedać.

 

Jeśli myślisz że kupisz starego skomplikowanego diesla i nie będziesz musiał inwestować "na poczatku" to powiem ci odrazu nie pchaj się w ten model audi. Auto wizualnie fajne ładne podoba się ale będziesz miał z nim wydatki i to nie małe.

Dziękuje za info, auto już kupione. Na chwilę obecną przyzwyczajam się do jazdy bo przesiadłem się Volvo i Audi pod względem komfortu wypada marnie. Czekają mnie oleje w najbliższym czasie, cieszę się że skrzynia póki co pracuje ładnie, bo różne opinie są. Pozdrawiam Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...