Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak to jest z tymi głośnikami ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie Concert , zmieniarkę na 6 CD , subwoofer ( dzisiaj się skapnąłem , że w ogóle go mam :decayed: ) no i 6 głośników . I teraz nie wiem jak inne B5 mogą mieć 8 głośników , przeglądam oferty na nacie i żaden nie miał 2 wysoko tonowych w tylnych drzwiach . Więc o co z tym chodzi , że pisze , że ma 8 głośników.

Czy ten subwoofer który mam to , to jest standart , czy coś ponad standart ?

A i czemu jak biorę basy na full to wnętrze tak strasznie wibruje ? Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo głosniki trzymają sie tapicerki, dopóki nie założysz dystansów i nie złapiesz ich do drzwi będzie tak grało (nie pisze o wygłuszeniu bo to jasne) poza tym jesli dajesz głosnośc na fula i dodajesz basu to najzwyklej w świecie przerejestrowujesz wzmacniacz, w duzym uproszczeniu powoduje to obcinanie sinusoidy i produkowanie przebiegu prostokątnego którym łatwo mozna uszkodzić głosniki (ale w fabrycznej instalacji nie nastapi to szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie Concert , zmieniarkę na 6 CD , subwoofer ( dzisiaj się skapnąłem , że w ogóle go mam ) no i 6 głośników . I teraz nie wiem jak inne B5 mogą mieć 8 głośników , przeglądam oferty na nacie i żaden nie miał 2 wysoko tonowych w tylnych drzwiach . Więc o co z tym chodzi , że pisze , że ma 8 głośników.

ja mam 8 glosnikow ori (sa w kodach wyposarzenia). 2x wysokotonowy + 2x mid w przednich drzwiach, 2x mid w tylnych drzwiach i 2 glosniki na tylnej polce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 8 glosnikow ori (sa w kodach wyposarzenia). 2x wysokotonowy + 2x mid w przednich drzwiach, 2x mid w tylnych drzwiach i 2 glosniki na tylnej polce.

Ok ,ale czy te mid w tylnych drzwiach są razem z wysokotonowymi czy te na półce są wysokotonowe ?[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 23:33_________________________________________________A czy jak ma się radio Symphony to jest lepszy dźwięk w porównaniu do radia Concert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...