Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 b8 - mmi, brak dźwięku, żółte koło kierownicy oraz eps


bartek558899

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. 

Opisze wszystko dokładnie.

W piątek zgasło całkowicie MMI. Dzień wcześniej dałem auto elektrykowi znajomemu aby sprawdził mi dlaczego obraz z kamerki mi przerywa. Rozłożył podsufitke, sprawdził kabelki ale nie miał czasu i złożył podsufitke z bagażnika i odstawił mi auto. W piątek po myjce przyjeżdżam pod dom i całkowicie zgasło MMI. W sobotę kupuje pętle światłowodu i sprawdzam w pierwszej kolejności wzmacniacz.

Cyk MMI działa ale jest przekreślona głośność na wyświetlaczu - czy jest to z braku wzmacniacza czy coś innego walnęło? Podłączam vcds gateway to teraz pokazuje telefon. Tyle ze wszystko działa. Głośniki chyba tez skoro przy parkowaniu na czujnikach słychać pikanie. 

 

druga kwestia odłączyłem akumulator. Po ponownym podłączeniu wszystko ok - lecz brak daty godziny i uwaga na desce rozdzielczej pokazuje mi na żółto koło kierownicy oraz eps. Na zapłonie eps fault. Odpalam vcds i 100 innych błędów się pokazuje, większość brak odczytu. Dodatkowo żeby jechać prosto trzeba trzymać kierownice przekręcona o 5-10 stopni. Co ja schrzaniłem? auto stało w miejscu dosłownie. Próbowałem te nastawy 5 sekund w prawo itp ale to nic nie dało. jakoś ponownie mam odłączyć ako i zrobić nastawy czy co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...