Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd ABS w A4 B7 Cabrio


Dawcowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od miesiąca mam problem ze swoim audi A4 B7 Cabrio, jakiś czas temu gdy jechałem do domu z pracy wyskoczyło mi ESP na liczniku i faktycznie ESP rozłączyło, gdy zgasiłem auto i je ponownie odpaliłem ESP zniknęło, po jakimś tygodniu siadł mi zamek w klapie tylnej, wyciągnąłem go zamówiłem zamienniki wsadziłem, zmieniałem też oświetlenie tablicy na ledowe ale okazały się za duże więc ich nie wsadziłem i nagle przestało mi świecić to oświetlenie ale po chwili wróciło (nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym), jak jechałem na drugi dzień do pracy to na desce rozdzielczej wyskoczyło ABS ESP miga BRAKE nie pokazuje prędkości i nie liczy kilometrów przebiegu, stop palił się cały czas aż po chwili zgasło, po delikatnym wciśnięciu pedału hamulca mruga listwa ledowa a światła stopu w lampach nie chyba ze się dociśnie mocniej hamulec, nie otwiera mi dachu (no bo nie widzi prędkości), po podłączeniu kompa wyskakują błędy

18057

16955

16885

 

po 2 tygodniach gdy jechałem do roboty nagle błędy zgasły prędkość wróciła dach mogłem otwierać, gdy zgasiłem silnik błędy wróciły, wymieniłem włącznik stopu ale to nic nie zmieniło, obstawiam sterownik ABS, ale liczę że może to będzie coś mniejszego bo dużo roboty z tym sterownikiem :o 

 

Do moderatora jeśli to powinno się znaleźć w układzie hamulcowym to proszę o przeniesienie :) 

IMG_5152.jpg

IMG_5216.jpg

IMG_5222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...