Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 nie odpala. Stuki podczas próby odpalenia i przygasanie świateł oraz zegarów


Simeon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z swoim autkiem. Otóż zabrałem się za naprawę tylnej wiązki klapy. Ponieważ nie działała mi wycieraczka. Po naprawie, sprawdzeniu wszystkiego i złożeniu do kupy. Zostawiłem auto na noc z podłączonym prostownikiem i drugiego dnia podczas próby odpalenia, słychać jedynie stuki z okolic silnika i zegary przygasają do zera. Nawet podczas zamykania szyb wszystko zaczyna przygasać, radio, światła, lampka w podsufitówce. Ogólnie rzecz mówiąc wygląda jakby brakowało jej prądu. Dla pewności że akumulator jest ok, przełożyłem z innego auta i wygląda to identycznie. Swój również sprawdzałem w innym aucie. Dla pewności rozebrałem całą klapę i sprawdzałem połączenia czy nic nie poknocilem ale jest w porządku. Gdy wepnę się multimetrem między Aku a auto, jest dosłownie 0,08 i spada do zera. Na aku ok.12,5V. Jeśli ktoś miał może podobne objawy lub jakieś pomysły co jeszcze można sprawdzić to bardzo proszę o radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...