Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja w A4 B8 raz działa, a raz nie


Uksz_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pacjent A4 B8 3.2fsi 2008. Od jakiegoś czasu borykam się z dość dziwnym problemem. Otóż klimatyzacja nie chłodzi kiedy temperatura na zewnątrz wynosi do około 20 stopni. Co ciekawe, kiedy jest cieplej np 25 stopni i w górę, a auto stoi w słońcu i w środku robi się "piekarnik" to klima działa bez zarzutu. Podjechałem na sprawdzenie szczelności i nabicie. Klima szczelna, w układzie było około 220 czynnika. Dobili do pełna i przez parę dni było wszystko w porządku, mroziła jak zła. Dzisiaj schodzę do auta, temperatura na zewnątrz 19 stopni, klima nie chłodzi. Przejechałem kawałek do sklepu, gaszę auto, wracam, odpalam, stoję w korku i klima raz chłodzi raz nie. Po wyjechaniu z korku klima zaczęła działać.

 

Climatronic dwustrefowy mam ustawiony na auto, w momencie kiedy występuje problem, zmiana temperatury na panelu nic nie zmienia, po prostu szybciej chodzi wentylator, a powietrze jest nieschłodzone.

 

Czy miał ktoś podobny problem? Czy to kwestia jakiegoś czujnika? Czy problem jest ze sprężarką? Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vcds co mówi? Jakieś błędy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...