Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam Legionowo, Jabłonna


Andrzejccc

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam mechanika w Jabłonnej Auto Serwis JACK ul.Modlińska 183.Naprawdę polecam są bardzo solidni i służą pomocą.W ASO dali mi zła diagnozę co do auta i koszt byłby ok 8 tyś...chcieli mnie tam naciągnąć na koszty w sprawie naprawy!!!W warsztacie polecanym zapłaciłem za naprawę 700zł., a to co mi mówili w ASO było jawnym cięciem ....!!!Naprawiają bardzo solidnie i wszystko dokładnie tłumaczą co było przyczyną awarii.Naprawdę jestem zadowolony!!!Polecam.Niestety nie robią tylko rozrządu ponieważ nie mają aparatury do tego specjalnej ale wszystko inne jak najbardziej.Jeżeli nie są w stanie zrobić czegoś w aucie mówią wprost, podają przyczynę awarii i dzięki temu możemy podjechać do innego mechanika i mamy pewność że nikt nam nie będzie wmawiał jakieś niestworzone rzeczy.A przy naprawie jeżeli jakaś część jest do zrobienia to ją zrobią, zregenerują a nie ściemniają żę koniecznie trzeba kupić nową.Naprawdę polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem nie pracujesz tam i nie robisz reklamy ? :)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 13:15_________________________________________________a no i co CI naprawiali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj co naprawili i za ile. Jaki czas oczekiwania na samochód?

Oddali auto w terminie czy czas się przedłużył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że pracownik tej firmy próbował zrobić jej reklamę:) bo coś długo nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...