Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wtyczki do tylnych lamp


FreeLock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Właśnie montuję tylne lampy po II lifcie i wiem że muszę zamienić piny we wtyczkach bo w wersjach po II lifcie są zamienione światła.Mam więc pytanie jak otworzyć tą wtyczkę aby szło łatwo podmienić te wtyki we wtyczce?próbowałem igłą podważyć ale nie chciały piny wyskoczyć :angry: Potrzebuję wskazówek jak je otworzyć żeby nic nie połamać.Udało mi się otworzyć tą wtyczkę ale dalej nie daje rady wyciągnąć tych pinów.Ciągnę za nie i nic dalej coś trzyma :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pin ma blaszkę która wchodzi w zagłębienie i blokuje go przed wypadnięciem. Przyjrzyj się dobrze a napewno ją zobaczysz. Ja wyciągałem w taki sposób że wciskałem na całą długość kostki igłę z tej strony co jest ta blaszka. Dzięki temu ta blaszka ślizgała się po igle podczs wyciągania a nie wpadała w ten otwór i nie blokowała. Tylko pamiętaj żeby włożyć igłę z przodu kostki a nie z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta blaszka. Poruszaj pinem to zobaczysz że ona trzyma. A czy ciężko wychodziło ? Trzeba było lekko szarpnąć ale żeby aż tak mocno to nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze próbouje tą igla podwarzyc ta blaszke ale zawsze mi wejdzie miedzy blaszke a pin a nie pod sama blaszke :disgust: Na dzisiaj się poddałem.3 godziny dubania przy jednym pinie i nic :angry: Złamałem 4 igły.Albo ze złej strony dubie albo już nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...