Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5, 1.9 tdi AVANT ] Problem z odpaleniem silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i proszę o poradę.

Ostatnio w mojej A4 zaczęła ciec ropa po zlokalizowaniu przecieku i usunięciu go porzez dokręcenie przewodu wysokiego ciśnienia od strony pompy wtryskowej silnik przestał normalnie ,,polić". Mianowicie gdy dłużej auto postoi trzeba dorze zakręcić rozrusznikem żeby załapało a jak nawet załapie to jak by tylko pracował na dwóch cylindrach ale po kilku sekundach pracuje normalnie. Czy to może być wina tego że za mocno dokręciłem przewód czy tylko zbiek okoliczności? proszę o waszą pomoc

Opublikowano

znowu powiem to co zawsze.Jakie bledy na vagu?? :twisted:

Opublikowano
Witam wszystkich i proszę o poradę.

Ostatnio w mojej A4 zaczęła ciec ropa po zlokalizowaniu przecieku i usunięciu go porzez dokręcenie przewodu wysokiego ciśnienia od strony pompy wtryskowej silnik przestał normalnie ,,polić". Mianowicie gdy dłużej auto postoi trzeba dorze zakręcić rozrusznikem żeby załapało a jak nawet załapie to jak by tylko pracował na dwóch cylindrach ale po kilku sekundach pracuje normalnie. Czy to może być wina tego że za mocno dokręciłem przewód czy tylko zbiek okoliczności? proszę o waszą pomoc

prawdopodobnie zapowietrzyłes uklad paliwowy ....

kiedy zmieniales filtr paliwa ... :question:

Opublikowano
  • Autor
znowu powiem to co zawsze.Jakie bledy na vagu?? :twisted:

brak błędów na vagu wszystko jest ok :smile: A co do filtra paliwa to już przejechałem na nim około 10000 km

Opublikowano
znowu powiem to co zawsze.Jakie bledy na vagu?? :twisted:

brak błędów na vagu wszystko jest ok :smile: A co do filtra paliwa to już przejechałem na nim około 10000 km

problemy pojawiły sie tuz po grzebaniu w ukladzie paliwowym ,wiec tam bym szukal przyczyny problemu ... :wink:

Opublikowano

Jeżeli wszystko było dobrze poskładane to układ paliwowy powinien odpowietrzyć się samoczynnie. Ewentualnie sprawdź Vag-em czujnik temp. zewnętrznej. Jeśli jest błąd to sterownik świec żarowych nie będzie w stanie prawidłowo nimi sterować i odpala wtedy jak traktor.

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 15-04-2007, 20:55 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.