Skocz do zawartości
IGNOROWANY

grupowy pomiar na hamowni - Wrocław C-Tronic


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Słyszał ktoś cokolwiek na temat tej firmy? Odszukałem ją w necie bo interesuje mnie hamowanie a do Jetronica specjalnie się nie wybieram bo odstraszyła mnie cena (300 zł).

"WŁASNA HAMOWNIA

Dysponujemy własną hamownią podwoziową firmy V-tech. Fakt ten umożliwia nam przeprowadzanie pomiarów przed i po modyfikacji sterownika, co pozwala dokładnie obliczyć osiągnięty rezultat chiptuningu. "

http://www.c-tronic.pl/chiptuning.htm

Dokładny w miarę wyjdzie pomiar na tej hamowni?

Niestety nie mam pojęcia czym one się wszystkie różnią od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

nie będę zakładał nowego tematu tylko zmienię nazwę tego.

Interesowałby może kogoś grupowy wyjazd na hamownię C-Tronic we Wrocławiu? Detalicznie pomiar kosztuje 150 zł ale jakby było kilka samochód na bank zeszliby z ceny. Czekam na chętnych.

[ Dodano: 12-04-2007, 12:18 ]

http://www.c-tronic.pl/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu_Wichura, temat rozwiaz inaczej. Zaproponuj im dynoday - hamownia dla wszytskich za free, konkurs (jak ktos odgadnie moc ma program za free) tak jak bylo to w jastrzebiu. Pewnie wiele osob tez bedzie chcialo zrobic programik. Mysle ze zgodza sie bez problemu. Jezeli chcesz jakies dokladniejsze info mam amiar na goscia ktory organizowal to w jastrzebiu. Koles nazywa sie OGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

na początku zobaczmy czy będą chętni na samą hamownię. Zobaczymy jak to wygląda, zasięgniemy informacji o tej firmie i wtedy będzie można coś na przyszłość myśleć. Takie moje zdanie. Poczekajmy aż jak się rozwinie temat wtedy zobaczymy. Pomysł jak najbardziej ciekawy, dzięki najczarniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Jeśli tiptronic, to nie problem dla hamowni, to się piszę.

podejżewam, że raczej nie jest to problem. Trzeba zweryfikować tą informację w miarę szybko.

Czekam na kolejnych chętnych.

Napisałem maila do szefa, że jak da zniżkę na samo hamowanie na początek to jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Zobaczymy co odpisze. Myślę, że pójdą na wspólpracę, w końcu to w ich interesie. Wyłoniliby się w końcu z cienia Jetronic'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejżewam, że raczej nie jest to problem. Trzeba zweryfikować tą informację w miarę szybko.

nie jest

pogadaj z nimi

http://www.ctsdg.com/

na początku zobaczmy czy będą chętni na samą hamownię.
Napisałem maila do szefa, że jak da zniżkę na samo hamowanie na początek to jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą.

bylo dac oferte wariantowa :wink: Dla Was korzysc - bo za free, dla nich reklama i moze pare zlotych za programiki.... ale nie wtracam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
ale nie wtracam sie

wtrącaj się wtrącaj. Twoje rady są na wagę złota misiu malinowy :wink: Nie mam doświadczenia w tego typu akcjach a ty już takie wyjazdy organizowałeś. Zobaczymy co odpisze i wtedy coś zdziałamy.

Poszukałem trochę w necie i znalazłem.

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1677&postdays=0&postorder=asc&start=0

tutaj m.in. wypowiada się szef C-Tronic'a, co prawda trochę porywczy i nerwowy Pan ale chwali go sam Pan Marek a to już chyba coś znaczy.

[ Dodano: 12-04-2007, 17:14 ]

dostałem odpowiedź, że tiptronica nie zmierzą. Szkoda... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

Pan właściciel postawił sprawę jasno. Nie ma negocjacji cen. Bez względu na ilość samochód... . :confused: Dziwna polityka ale cóż. Chciałem dobrze - wyszło jak zawsze... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...