Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grupowy pomiar na hamowni - Wrocław C-Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słyszał ktoś cokolwiek na temat tej firmy? Odszukałem ją w necie bo interesuje mnie hamowanie a do Jetronica specjalnie się nie wybieram bo odstraszyła mnie cena (300 zł).

"WŁASNA HAMOWNIA

Dysponujemy własną hamownią podwoziową firmy V-tech. Fakt ten umożliwia nam przeprowadzanie pomiarów przed i po modyfikacji sterownika, co pozwala dokładnie obliczyć osiągnięty rezultat chiptuningu. "

http://www.c-tronic.pl/chiptuning.htm

Dokładny w miarę wyjdzie pomiar na tej hamowni?

Niestety nie mam pojęcia czym one się wszystkie różnią od siebie.

Opublikowano

nie będę zakładał nowego tematu tylko zmienię nazwę tego.

Interesowałby może kogoś grupowy wyjazd na hamownię C-Tronic we Wrocławiu? Detalicznie pomiar kosztuje 150 zł ale jakby było kilka samochód na bank zeszliby z ceny. Czekam na chętnych.

[ Dodano: 12-04-2007, 12:18 ]

http://www.c-tronic.pl/index.htm

Opublikowano

Kaziu_Wichura, temat rozwiaz inaczej. Zaproponuj im dynoday - hamownia dla wszytskich za free, konkurs (jak ktos odgadnie moc ma program za free) tak jak bylo to w jastrzebiu. Pewnie wiele osob tez bedzie chcialo zrobic programik. Mysle ze zgodza sie bez problemu. Jezeli chcesz jakies dokladniejsze info mam amiar na goscia ktory organizowal to w jastrzebiu. Koles nazywa sie OGI

Opublikowano

na początku zobaczmy czy będą chętni na samą hamownię. Zobaczymy jak to wygląda, zasięgniemy informacji o tej firmie i wtedy będzie można coś na przyszłość myśleć. Takie moje zdanie. Poczekajmy aż jak się rozwinie temat wtedy zobaczymy. Pomysł jak najbardziej ciekawy, dzięki najczarniejszy.

Opublikowano

Jeśli tiptronic, to nie problem dla hamowni, to się piszę.

Opublikowano
Jeśli tiptronic, to nie problem dla hamowni, to się piszę.

podejżewam, że raczej nie jest to problem. Trzeba zweryfikować tą informację w miarę szybko.

Czekam na kolejnych chętnych.

Napisałem maila do szefa, że jak da zniżkę na samo hamowanie na początek to jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą. Zobaczymy co odpisze. Myślę, że pójdą na wspólpracę, w końcu to w ich interesie. Wyłoniliby się w końcu z cienia Jetronic'a.

Opublikowano
podejżewam, że raczej nie jest to problem. Trzeba zweryfikować tą informację w miarę szybko.

nie jest

pogadaj z nimi

http://www.ctsdg.com/

na początku zobaczmy czy będą chętni na samą hamownię.
Napisałem maila do szefa, że jak da zniżkę na samo hamowanie na początek to jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą.

bylo dac oferte wariantowa :wink: Dla Was korzysc - bo za free, dla nich reklama i moze pare zlotych za programiki.... ale nie wtracam sie

Opublikowano
ale nie wtracam sie

wtrącaj się wtrącaj. Twoje rady są na wagę złota misiu malinowy :wink: Nie mam doświadczenia w tego typu akcjach a ty już takie wyjazdy organizowałeś. Zobaczymy co odpisze i wtedy coś zdziałamy.

Poszukałem trochę w necie i znalazłem.

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1677&postdays=0&postorder=asc&start=0

tutaj m.in. wypowiada się szef C-Tronic'a, co prawda trochę porywczy i nerwowy Pan ale chwali go sam Pan Marek a to już chyba coś znaczy.

[ Dodano: 12-04-2007, 17:14 ]

dostałem odpowiedź, że tiptronica nie zmierzą. Szkoda... .

Opublikowano

Niestety, tego się obawiałem. :frown:

Opublikowano

Pan właściciel postawił sprawę jasno. Nie ma negocjacji cen. Bez względu na ilość samochód... . :confused: Dziwna polityka ale cóż. Chciałem dobrze - wyszło jak zawsze... .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.