Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zablokowane radio


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z radiem Audi Concert CD by Grundig a mianowicie jest zablokowane-wyświetla się 2 SAVE :(

Mam kody i instrukcje jak je odblokowac z tym że ktoś już wpisywał wcześniej dwa razy kody i zrobił to źle :thumbdown:

i teraz nie można odblokować!!!

Jest na to jakaś rada......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa Ci funkcja ACC to wyjmij kluczyk ze stacyjki i odczekaj ok 2 godzinek (nie wiem dokładnie ile czasu potrzeba na zdjęcie blokady, ale 2 godzinki to maks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak powiedziałeś i się udało wszystko działa :>

Dziękuję

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam problem jak kolega..Odlaczylem akumulator i zablokowalo mi sie radio.

Mam kod do radia w formacie

xx

xxxxx (tu jest wpisanych 5 cyfr)

po wcisnieciu TD i RDS pojawia mi sie miejsce na 4 znaki. I nie wiem co wpisac jak ..do radia mam podane 5 znakow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie masz kodu. To jest inny przypadek.

Są kalkulatory w internecie które potrafią rozszyfrować kod, jednak nie zawsze to działa. Najlepiej w celu rozkodowania podjedź do najbliższego elektronika z car audio i Ci poda kod jaki powinien być, koszt usługi to ok 30-50 zl.[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 11:42_________________________________________________PS. Albo podaj jakie radio i jaki numer seyjny może się cos uda zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

ten kod o którym pisałem wczesniej jest doczepiony do kluczyka awaryjnego .. jako taka karteczka..Bylem pewien ze to kod do radia..Niedawno przywiozłem audi od Niemca.. i nie wiem co dokladnie gdzie jest . A gdzie mam szukać tego kodu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod jest pewnie do immo, ale 5 cyfrowy?? Może jakiś do alarmu (kod pilota) szybciej, tak czy inaczej nie podawaj go publicznie na forum, bo on jest pewnie od zabezpieczenia jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego kodu nie podaje publicznie..specjalnie zapisałem go w formacie xxxxx.

na radiu nie mam zadnego ciagu cyfr.. poszukam jeszcze dokladnie w książce serwisowej może coś tam znajde....a jak nie pozostaje mi jakis spec elektryk od radyjek. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...