Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8T AWT] Przyrost mocy


hodmar

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało sie to co miało sie stać, dzisiaj moja ninia dostała nowa dusze. Po sprawdzeniu parametrów seri okazało sie ze niezle trzyma tj. 155KM (5992 rpm) to kolejna pochwałka jaka usłyszałem w ostatnim czasie bo jak byłem w ASO stwierdzili ze jast w idealnym stanie :lol:

Wk oncu jak otrzymałem wydruk po wszystkim na mojej twarzy nie pojawił sie pełny banan bo wyszło 176KM (5044 rpm) ale gostek powiedział ze to tylko cyferki program bardzo lajtowy a weryfikacja bedzie moje zadowolenie na drodze a na pewno bedzie bo momecik wzrósł ładnie z 209.9Nm(2535 rpm) do 254,6Nm(4657 rpm) No to podziekowałem i w droge do domu, wawa zakorkowana i dobiero jak wyjechałem z miasta i zaczeło sie wyprzedzanie na mojej twarzy pojawił sie usmiech, alez ona ma teraz kopa i ten moment po prostu super.

PS

wrzuciłbym skana wykresu tylko ze mi skaner padł a raczej stery wywaliło i kicha, chyba ze zrobie fotke cyfro.

Reasumujac:

155KM jest 176

209.9Nm jest 254,6Nm

suma sumarum jak powiedział mój tuner to tylko cyferki, a moje zadowolenie jest ogromne.

A robiłem w VTG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie czip był robiony :question:

życzę miłej i bezpiecznej jazdy :twisted:

[ Dodano: 14-04-2007, 20:23 ]

Jak w VTG to sugeruje ci bardzo mocno pojechać na inną hamownie aby dokonać pomiaru - hamownia vtg oszukuje dość mocno...nie zasłyszane a sprawdzone osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...