Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gwiazdka się świeci, sprężarka nie działa, coś klika po stronie pasażera


ditomek

Rekomendowane odpowiedzi

Wita, tak w skrócie wygląda moj problem.

Klima chodziła prawidłowo, pomijam miganie panela bo podobno to standard (zimne luty)

dzisiaj przestało wiać zimne powietrze.

panel wydaje się działać nadal prawidłowo, można ręcznie włączyć i wyłączyć śnieżynkę.

wcześniej skutkowało to załączeniem i wyłączeniem sprężarki, oczywiście objawiało sie to na obrotomierzu.

dzisiaj nic, tylko po stronie pasażera, w nogach jakby zaczął klikać głosniej jakiś... przekaźnik?

dokładnie za każdym razem kiedy włączam i wyłączam śnieżynkę,

przewody od klimy ( w okolicach aku) są mniej więcej jednakowej temperatury - czyli ciepłe

razem z klikaniem tego czegoś po stronie pasażera słychać prace klap - ale to chyba dobrze.

Kod klimatronika (kod 1) zwraca wartość 0 - wnioskuje wiec ze przynajmniej podłączenie VAGa nie wniesie nic nowego.

Pomocy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie z którego roku ma auto, ale popatrz w błędach i nie wiem czy w końcu ten klimatronik CI działa czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z 95 roku, czyli B5, klimatronik wydaje sie działać prawidłowo, po prostu nie załącza sie sprężarka,

zacząłem klikać i złapał mi błąd 157, ale to od klap, bo włączałem i wyłączałem klime wiec pewnie zgłupiał, i sprawdzałem bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...