Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szukam noclegu nad Soliną


elkrecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów i proszę o pomoc: szukam noclegu na 3 -4 dni nad jeziorkiem Solińskim. Wiem ze można znaleźć przez neta, ale zdjęcie to jedno a real to drugie :) O to lotto, że wybieram się z moimi córeczkami (bliźniaczki- 10 miesięcy), i dlatego szukam czegoś pewnego. Szukamy miejsca z łazienką w pokoju, niedaleko od wody i i innych atrakcji typu knajpa, lody itp. aby nie zapitalać 3 km z wózkiem szerokości małego busa. Fajnie aby miejsce było nie totalnym odludziem- mieszkamy na wsi i wszędobylska cisza oraz widok krówek, kóz, kur i innego tatałajstwa naprawdę nas nie rajcuje. Dawniej wystarczało dla nas na wyjeździe kawałek podłogi do spania- obecność dzieci niestety wymusza szukania jakiegoś komfortu. Wprawdzie znaleźliśmy 2 domki na przełomie lipca/ sierpnia, ale kosztują 180 zł za dobę- dla nas trochę dużo jak na młode małżeństwo. Może ktoś z klubowiczów ma jakieś fajne miejsce godne polecenia- bardzo proszę o pomoc i namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 tygodnie temu zarezerwowałem taki domek o jakim mówisz i stargowałem na 170 zł :decayed:

myślę że taniej chyba nic nie znajdziesz ale może ktoś ci da jakieś namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...