Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z dynamiką


pol7708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :hi:

Znalazłem parę podobnych wątków jednak nie mam pewności.

Jakieś dwa tygodnie temu samochód zaczął przymulać na autostradzie 130 to był max. Po wyłaczeniu silnika przez jakiś czas było ok a potem znowu, jakby nie właczała się turbina. W mieście bylo ok. W miedzyczasie podjechałem do dwóch magików którzy podlaczyli kompa i wyłapali parę błedów miedzy innymi błędy dotyczące silnika 17664, 17571, 17964, 16485 i 18057 z brakiem możliwości kasacji oraz błąd 65535 dotyczący ABS uszkodzony moduł sterujący. Stwierdzili że nie bardzo wiedzą co zrobić i polecili serwis albo forum (więc oto jestem). Nie miałem czasu nigdzie podjechać, teraz zrobiło sie gożej po odpaleniu jest ok, przejadę parę kilometrów, wszystko gra po czym zaczyna strasznie mulić. Nieraz tak jak by sie turbina nie włączała a nieraz jakby w ogóla miał zaraz stanać i dławi się przy obrotach troszkę ponad 1200. Dodatkowo od czasu do czasu wlącza się i gaśnie kontrolka ESP. Z tego co udało mi sie przejżeć to może być niejaki zawór N75 choć wrażenia z jazdy są takie jakby się co jakiś czas czymś przyduszał może to coś z katalizatorem? Może ktoś poleci fachowca z okolic Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz vaga to zrob logi koledzy napewno pomoga...

bledy o ktorych piszesz to:

17664 - Czujnik temp chłodziwa- przerwany lub zwarty do +

17571 - Czujnik temp paliwa G81 przerwa/zwarcie do +

17964 - Przekroczona w doł granica regulacji układu regulacji cisnienia doladowania

16485 - Miernik masy powietrza-G70 niezrozumiała wartosc sygnalu

18057 - Brak komunikacji z jednosta sterujaca ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie we Wrocławiu można to zrobić? Oczywiście w miare tanio.

Wejdź kolego na spoty dolnośląskie, tam sporo osób ma VAG'a...ja niestety obecnie jestem w Tychach więc nie pomogę.

Jak nic nie uda Ci się załatwic w ciągu następnego tygodnia to mogę Ci pomóc w przyszły weekend.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...