Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Podwieszka wału - czy są jakieś zamienniki


lukasz28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :).Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem przepięknej B6 quattro z 2002r ale powstał mały :gwizdanie:problem oddałem samochód do mechanika i okazało się że mam do wymiany podwieszkę wału napędowego dzwoniłem do ASO ale oni powiedzieli że występuje tylko z całym wałem a i koszt całego kompletu jest nie mały.Czy są może jakieś inne zamienniki bo słyszałem że pasują od Mercedesa 123 ale nie wiem czy to prawda proszę o jakieś porady :>.Jestem nowy i nie wiem o co chodzi z tymi prefixami jeśli źle wstawię to przepraszam

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wymienialem.....

wywalilem wal ... zdjalem podpore i poprostu wybilem lozysko ze srodka...

pojechalem do sklepu z lozyskami i kupilem zamiennik o takich samych wymiarach za 18 zl!!

zalozylem i wszystko jest ok.... a zrobilem juz z 4000 km,

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mierzyłeś średnicy łożyska to bym wiedział co i jaką podporę kupić bo już w tylu sklepach byłem i warsztatach że szok :wallbash: ale udało mi się znaleźć gościa i mam jutro zadzwonić co i jak.Słyszałem że jak się rozbije wał to później przy zbijaniu trzeba zgnieść coś tam bo może smar wyciekać.Ale wielkie dzięki wiem przynajmniej że jest to do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze o zgniataniu czegos tam :kwasny:

Wazne by sobie zaznaczyc na wale by po rozlaczeniu walu zlozyc go tak samo bo mozesz miec "male" bicie :)

a wymiarow nie pamietam ale mam symbol - 539860 . R20 . 28 ( nie jestem pewien bo nie moge rozczytac)

jednak na twoim miejscu wzialbym stare i pojechal kupic zamiennik - bo po co wydawac 200 zl na podpore od innego auta skoro mozesz kupic lozysko i wlozyc w swoja podpore.... - no chyba ze guma jest juz sparciala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Firam MetComp naprawia takie rzeczy (wymiana podpory wału Kardana).

http://www.metcomp.pl/kontakt.htm

Robią to na oryginalnych częściach.

____________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...