Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z xenonem (dylemat)


karwat23

Rekomendowane odpowiedzi

W wiekszosci przypadkow drgajacego swiatla ktore spotyklem, bylo przyczyna ze ta czesc w ktorej jest soczewka w miejscu w ktorym mocuje sie z silniczkiem do regulacji wysokosci zle lub wcale nie trzyma.

Mysle ze dobrze zrozumialem ze swiatlo drga a nie mruga?

Ale samopoziomowanie działa a to wygląda na drganie lub minimalne mruganie.Wyciągnołem dzisiaj żarnik i na środku rurki jest taki biały nalot(tam gdzie wewnątrz jest taka mała banieczka) ,nie wiem czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla nowicjusza za odgrzebanie starego tematu i nie zakładanie nowego :good: Kolego żarniki potrzebuja parunastu godzin na rozgrzanie sie :wink4: Po tym czasie powinny ladnie świecić :)

Tak, tak wiem, że musi chwile poświecić, z tym że ja zrobiłem po wymianie z 20 tys km i już mnie to troche denerwuje. Ale racja na pewno nie jest to kolor żółty ani niebieski, ale biały (troszke jak by żółty). Może i tak ma być, ale myśląc o xenon mam wyobrażenie o innej barwie :evil:

Zastanawiam się nad kupnem orginalu ale 4800k bo juz takie widzialem, tylko czy jest to sens, czy będzie aż taka różnica. Chyba tą zmiane zostawie sobie przy okazji spalenia żarnika :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu jeździsz na tych żarnikach :mysli: może teraz po prostu sie wypalają i coraz gorzej świecą :confused4: Pomyślałbym nad kupnem nowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla nowicjusza za odgrzebanie starego tematu i nie zakładanie nowego :good: Kolego żarniki potrzebuja parunastu godzin na rozgrzanie sie :wink4: Po tym czasie powinny ladnie świecić :)

Mam to co WRC pisze :decayed: Założyłem nowe 4300k i jak się rozgrzeją świcą jak kupa :decayed: ale gdzieś już znalazłem że potrzeba kilku godzin świecenia żeby zaczeło zalatywać barwą niebieskawą. A żarnik jak się kończy to świci fioletem a pod koniec różowo po czym gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żarniki kupilem w lipcu a od tego czasu zrobiłem w sumie juz 35 tyś km.. 220 tyś - kupno a mam dzisiaj 255 tyś (caly czas na włączonych lampach.. Także dogrzanie żarników już dawno mam za sobą i od początku świecą tak jak świecą.. chyba poczekam az sie zaczna wypalać i kupie coś nowego moze te philipsa 4800k. Bo chyba 6000k już bedą za niebieskie a co za tym idzie krótsza wiązka światła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...