Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA

Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

  1. 1. Jakie felgi 19" byscie wybrali do srebrej TT?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

błąd :thumbdown:

sorry za szczerość :cool1:

twoje zdanie :) ale mysle ze zmienisz jak ja poloze na glebe i naciagne jakies nalesnikowate opony :decayed:

MAM MT1 jest ladniejszy ale... napewno jest slabsza felga.

wiadomo,że będzie git,bo fela jest fajna :),ale w porównaniu do tego co mogło być :naughty:,to będzie słabo :confused4:

Opublikowano
  • Autor

no wygladawo bedzie chyba gorzej

ale urzeklo mnie to ze sa to ori do porschaka z rozstawem 5x130 to ze sa nowe ... i to ze z tylu bede miec 10 cali szerokosci i jak na to naciagne +/- 225/35R19 to bedzie malina ;)[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 09:22_________________________________________________94152076.th.jpg 2ff.th.jpg 71188893.th.jpg 12811208.th.jpg

Opublikowano

po prostu inny styl.

jak to są nojki,to ile ty żeś na nie wybulił :blink:

Opublikowano
  • Autor

byla okazja :)

Opublikowano

byla okazja :)

:gwizdanie:

225 naciągnięte na 10",chyba nie każdy wulkanizator sobie z tym poradzi :mysli:

a pasek srebrny powinien być,uwidoczniłby rozmiar felgi,

ewentualnie,zastanowiłbym się jeszcze nad czerwonym :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jak dobrze strzeli za banki to opona wskoczy i bedzie naciagnieta ;)

czerwony pasek fajna sprawa ale nie wiem czy to bedzie dobry wybor przy tej kolorystce w ktora ja uderzam

Opublikowano

jak sobie pacniesz czerwony pasek... to CI dekielki poepierdizele:D pasek to jest dobry, ale na cipce;p

Opublikowano

nie przesadzajcie :cool1:

+ czerwone zaciski i efekt może być :kox:

picture0413468265.jpg

derricke92te3723262922.jpg

Opublikowano
  • Autor

dales mi do myslenia

:confused4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________tylko w sumie tutaj masz jdm`owskie felgi ;)

ciekaw jestem jakby to wygladalo na felgach porsche

Opublikowano

ktoś kiedyś wklejał,chyba w ciekawe aukcje,takie białe fele z czerwoną obwódką,wyglądały za***iście,ale czarnych nie widziałem

Opublikowano

czerwony pasek niegłupi trza przyznać :mysli: jakieś VT by rozjaśniło sytuacje :wink4:

keskiny bądź Rial'e :good:

fajnie, że śledzisz na bieżąco temat :good:

Opublikowano
  • Autor

czerwony pasek niegłupi trza przyznać :mysli: jakieś VT by rozjaśniło sytuacje :wink4:

moze sokolnh :gwizdanie: ?

keskiny bądź Rial'e :good:

fajnie, że śledzisz na bieżąco temat :good:

:polew:

Opublikowano

czerwony pasek niegłupi trza przyznać :mysli: jakieś VT by rozjaśniło sytuacje :wink4:

moze sokolnh :gwizdanie: ?

myślę, że się nada :decayed:

Opublikowano

Piechol wiem że fele wybrane 2 strony wcześniej, ja tylko napisałem które z początkowego wyboru mi się podobają najbardziej! Gdzie ja napisałem żeby brał jakieś z ww? Sorry za OT

Opublikowano
  • Autor

Piechol wiem że fele wybrane 2 strony wcześniej, ja tylko napisałem które z początkowego wyboru mi się podobają najbardziej! Gdzie ja napisałem żeby brał jakieś z ww? Sorry za OT

no Riale kozackie ale ... trafily sie te nowki w dobrej cenie to wzialem ... przekonalo mnie te 10j z tylu

Opublikowano
jakieś VT by rozjaśniło sytuacje :wink4:

:gwizdanie:

005fhj.jpg

Opublikowano

fajnie :naughty: a może tak jeszcze dla porównania ze srebrnym? :wink4:

Opublikowano

daj mi chwilkę :wink4:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 22:06_________________________________________________005fhj1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.