Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Chłodnica klimy pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam speców:)

Moje pytanie dotyczy chłodnicy klimy, moja została uszkodzona podczas stłuczki w wyglądała ona tak:

http://moto.allegro.pl/item732782666_chlodnica_klimatyzacji_vw_passat_b5_audi_a4_nowa.html

miała zaworek taki zielony do napełniania, a kupiłem taką od audi po lifcie z 99r:

http://moto.allegro.pl/item729073259_audi_a4_99_01r_chlodnica_klimatyzacji_klima.html

i ona nie ma tego zaworku tylko tam gdzie w starej jest czujnik jest jakby taki wętylek w nowej .

I teraz pytanie czy będzie ona pasowała do audi z 95r? Gdzie zamontować ten czujnik i czy jest on taki sam? i jak się ją napełnia( otworem gdzie przykręcony jest czujnik?[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 17:15_________________________________________________nikt nie wie??

Opublikowano

pasowac bedzie, tylko nie bedzie gdzie podlaczyc zegara na wysokie, podczas napelniania...., mam tak samo bo nie chcialo mi sie jezdzic, a ta byla w dobrej cenie, ogulnie idzie naladowac uklad, i wszystko bedzie latac, a jak sie uprzesz to chyba (ale nie jestem na 100% pewny) wykrecisz sicnieniowke z skraplacza zmostkujesz ja a w jej miejsce waz od 410 i tez pokaze cisnienie........ale..... pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Masz racje założyłem i pasuje tylko nie ma tego zaworku na chłodnicy. Mam pytanie czy ci co ci ładowali klime coś mówili? Bo nie wiem czy ktoś mi to ustrojstwo naładuje?

Opublikowano

sam sobie ladowalem...... ale naladuja ci bez problemu

Opublikowano

Przerabialem temat mi nigdzie w okolicy nie potrafili naladowac :(

Dopiero znalazlem magika ktory mi na jedenj z dwoch rurek (tych prz akumulatorze )dorobil zawor bo inaczej do dzisiaj jezdzil bym bez klimy jak znajde chwile czasu to wstawie foto:)

Opublikowano

to wspawanie serwisowki to bardzo dobre rozwiazanie, w przypadku kiedy nie masz jak podpiac sie na wysokie (niemasz tego dodatkowego "zaworka" na skraplaczu) to mozesz wspawac na jednej i drugiej rurce i wtedy masz cisnienia na wysokim i na niskim, ale bez wspawywania tez idzie naladowac, tak jek napisalem wyzej, ale wydaje mi sie ze teraz kiedy serwisy klimatyzacji powstja jak grzyby po deszczu nie jeden moze piec problem z naladowaniem ukladu..... pozdrawiwm

Opublikowano
  • Autor

był bym wdzięczny za foto i zkąd wziąć zawór?

Opublikowano
  • Autor

A darady aluminium do miedzi przyspawać??

Opublikowano

A darady aluminium do miedzi przyspawać??

Nie do końca może być to rozwiązanie długotrwałe, bo aluminium się z czasem utlenia i elementy nie będą już połączone

Opublikowano
  • Autor

kleeju miał dać foto ale chyba narazie nie ma czasu :gwizdanie:

wtedy zobacze jak to u niego wygląda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.