Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Kopci na zimnym i słaby do 2tyś/obr.


pio109

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem(tak mi się wydaję), odebrałem swoje autko od mechanika po wymianie wałków i naprawie głowic, a mianowicie;

gdy samochód wystygnie i sie go odpali (odpala bez problemu) z rury wydechowej wydobywa się ciemno-granatowy dymek w momencie dodania gazu robi się czarny no i po przegazowaniu ogólnie przestaje kopcic na jakąs chwile. wszystko znika gdy auto złapie temp. No i najbardziej denerwujaca sprawa to strasznie duża turbo-dziura do 2tyś/obr, i ogólnie bardzo słabiutki przy ruszaniu dopiero jak złapie 2tys to zaczyna coś przyspieszac, gdy przy ruszaniu nie dodam gazu to na pewno zgaśnie silnik, przed wymiana wałków tego nie było... Może ma ktoś pomysl co to może byc? [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 16:11_________________________________________________Nikt mi nie był w stanie pomóc, więc oddałem auto do mechanika bo tak sie jeździć nie dało :angry:. Wymienił mi wszystkie wtryski i zupełnie inne auto po odebraniu aż przyjemność jeździć, mocy nabrało i ogólnie jest ok. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

Witam

Podstawowe pytanie. A więc co sie stało z wtryskami w czasie 1 naprawy. Wydaje mi sie ze koles Cie niezle z Ch....a robi a Ty jak taki nie powiem kto wierzysz mu, jezdzisz do niego i walisz kupe kasy.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...