Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Romantyczny lokal w Krakowie na rocznice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Z okazji pewnej nie tuzinkowej rocznicy chce zaprosić żonę ( a raczej zabrac niespodziewanie) do lokalu w Krakowie ale takiego nie tuzinkowego.

Mam na mysli cos spokojnego gdzie jest klimat stoliki 2 osobowe ( i nie tylko) swieczki, cos można dobrego zjeść itp

i oczywiście wcześniej zarezerwować.

Jak ktos z kolegów gdzies byl i moze cos polecic prosze o napisanie nazwy lokalu lub inna wskazowke

Dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

Ja też się właśnie wybieram z żoną na rocznicę do Krakowa ;-) do hotelu Kazimierz:

http://www.h-rez.net/book_hotel.html?src=/hotel/pl/kazimierz.html&hn=Hotel%20Kazimierz%20Krakow&hid=87162

Była promocja dla pierwszych gości w nowo otwieranej od 1 października drugiej części hotelu!

(Centralna Rezerwacja Hoteli Kazimierz: 0-12 433 97 95)

Jak tam jest niestety nie wiem bo jadę pierwszy raz a Krakowa też nie znam :-)

Jest w dzielnicy Kazimierz więc powinno być romantycznie i do tego bliziutko do Wawelu i Starówki.

Pozdrawiam i życzę miłej rocznicy!

Mariusz

[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 12:56_________________________________________________A jeśli żona lubi pływać to zabierz ją też tutaj:

http://www.parkwodny.pl/cennik_indywidualny,213.html

Największy park w Polsce, podobno fajny...

Chociaż w Krakowie atrakcji nie brakuje ;-)

Opublikowano

zapraszamy na spota do Galerii Kaziemierz , zawsze jest romantycznie :evil:

Opublikowano

zapraszamy na spota do Galerii Kaziemierz , zawsze jest romantycznie :evil:

:polew:

np. polecam

http://www.brasserie.krakow.pl/

http://www.copernicus.hotel.com.pl/coper_pl/Home[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:23_________________________________________________http://www.restauracjapodkopcem.pl/index.php[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:25_________________________________________________a już nie długo będzie otwarta restauracja na barce

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35825,7004794,Barka__czyli_jak_Holendrzy_stracili_skarb.html[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 14:27_________________________________________________http://www.krakow.pl/turystyka/restauracje/

Opublikowano

Dużo fajnych hotelików na jest na Starówce i w okolicy – tylko te ceny! :)

Powiedzcie czy w Krakowie jest upierdliwa straż miejska? bo ostatnio miałem kłopoty w Międzyzdrojach. Ładowali mandaty za parkowanie ile wlezie a miejscowość turystyczna i w sezonie za cholerę nie ma gdzie się wcisnąć. Nie dość, że im turyści pieniądze przywożą to jeszcze kierowców łupią po portfelach. Chamstwo - nie polecam :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.