Skocz do zawartości
IGNOROWANY

od czego sa te wtyczki (foto) + plus adapter (foto)


fusse

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zakupilem subwoofer ze wzmacniaczem, zabralem sie w sobote za robote i co sie okazalo? ano to,ze w bagazniku mam subwoofer, a w tylnich dzwiach chyba glosniki :) zdziwilem sie, bo nie sadzilem,ze mam to wszystko. mam pytanko ile jest tych glosnikow w systemie nokia?

2xgwizdki z przodu

2x glosniki w dzwiach przod

2x glosniki w dzwiach tyl

subwoofer

czy to sa wszystkie? (dodam ,ze to avant)

niestety nie mam oryginalnego radia, tylko radio sony, po wyciagnieciu radia znalazlem wlasnie takie 3 wtyczki:

TsZJZJi.jpg

mozecie mi powiedziec,co jest od czego? sa tam 3 wtyczki, żółta, czarna z jednym kablem oraz zielona.

widzialem na allegro wlasnie adapter do podlaczania nie oryginalnego radia tak zeby dzialal caly system, lecz nie wiem czy ladowac sie z kasa, bo juz wpakowalem sie w subwoofer, a okazalo sie ze mam :) po co wozic pudlo w bagazniku jak moze oryginal ladnie grac:) . co sadzicie o tej przejsciowce:

TsZMQjA.jpg

oraz czym rozni sie, ta wyzej od tej nizej:

TsZNqJJ.jpg

oraz od tej:

TsZPur9.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie kostki żółta i zielona są jedna od tylnych głośników a druga chyba odpowiada za wyświetlanie informacji na fisie jakie radio gra ale tylko przy ori radiu. Tylko nie która za co odpowiada musiałbym zerknąć w aucie. A co do adaptera który odpowiada za działanie tylnych głośników to jak najbardziej polecam bo sam taki kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz ktory kupowales,bo ja znalazlem az 3 rodzaje tych adapterow pokazanych na zdjeciach wyzej. dodam ,ze do tego pierwszego adaptera na aukcji zaznaczone jest,ze potrzebna jest wlasnie taka żółta wtyczka do uruchomienia...

ktos powie,za co ktora wtyczka odpowiada? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem ten z ostatniego zdjecia. Mam 2 swistki, 2 glosniki w przednich dzwiach i 2 glosniki w polce. Zapytaj sie sprzedawcy na pewno cos doradzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poradzcie, o co tu chodzi? jeden adapter jest na 5 wtyczek a inny na 3 wtyczki? ktory zakupic najlepiej? Pozdrawiam!

no i co to za wtyczki ze zdjecia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki bardzo! wlasnie o taki opis mi chodzi ! :good::notworthy:

czy w tej kostce zoltej tez jest subwoofer ,,uwzgledniony" ? no i po co ta zielona wtyczka? :) to do fisu jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...