Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Filtr stożkowy - jaki do AFN'a?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Bawiąc się ostatnio trochę ściągnąłem obudowę filtra powietrza na moment by zobaczyć jak to będzie chodzić... :gwizdanie:

Dla samego tego dźwięku jestem już nakręcony nie odwołalnie na jakiś konkretny stożek :kox:

W związku z tym moje pytanie.. Jaki filtr stożkowy podpasuje do AFN'a? co prócz samego filtra potrzebuję jeszcze?

Byłbym wdzięczny za podesłanie jakiś linków czy to z allegro czy to ze stron producenta.

Z góry wielkie dzieki :good:

P.S. znam legendy o padających przepływkach :decayed:

Opublikowano

P.S. znam legendy o padających przepływkach :decayed:

to nie sa legendy ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spanky to będę woził jedną w schowku na zapas ale chce mieć stożek :decayed:

pomożesz? :kox:

Opublikowano

przeciez stozek daje 2 moze 5 KM a ryje silnik i turbine az milo :thumbdown: do tego trzeba zrobic porzadna scianke oddzielajaca od silnika zeby nie zasysał cieplego powietrza bo wtedy juz bedzie masakra.. w dziale tuningowym jest duzo informacji, tez kiedys chcialem montowac ale po lekturze zrezygnowalem bo poprostu nie warto z A4 robic Kadeta

Opublikowano

cytat z forum passata:

Mały opis zmian :

MODEL: Passat B4 TDI GT 1996r.

SILNIK: 1.9 TDI (AFN)

MOC: 110KM/235NM / Stage I 172KM/343Nm Stage II 190KM/400Nm

MODY POD MASKA: Turbo BRD, wtryski 230 na końcówkach PowerPlus 764, pompa 11 z AHH, FMIC oparty na intercoolerze z Megane 2.0 DCI, dolot do turbo 3'' mojego pomysłu plus filtr stożkowy w obudowie Simota z zimnym dolotem, zewnętrzny map sensor 3 barowy z ARL, koło zamachowe G60 ze sprzęgłem Sachs VR6

Moc 172KM/343Nm była na wtryskach 216 i oryginalnej pompie 10. Obecnie nowe większe wtrysk, wydajniejsza pompa i mocne sprzęgło. Samochód legitymuje się mocą 190KM i 400Nm momentu.

http://www.youtube.com/watch?v=X4j_lGNMjT0 (najnowszy 190KM/400Nm)

Opublikowano
  • Autor

ksiadz99 tylko dlaczego zakładasz że zrobię tam jakąś padline? :cool1:

ja to jak to zrobię to na najlepszych tajlach i tak by było optymalnie i bezpiecznie :good:

a ten projekt konkretny :naughty: ciekawe czy do takiej mocy dojdę... :gwizdanie:

Opublikowano

alez to tylko moje skromne zdanie :) rezaj do woli, twoje auto

Opublikowano
  • Autor

ja rozumiem troskę ale myślę że nic się tu stać nie może :mysli: chyba że ktoś mi prędzej powie jakiego złożyć blow'a :decayed:

Opublikowano

ooo to juz konkretniejszy projekt :naughty: a co do filtra to ja poprostu widzialem na wlasnym wirniku w turbo jakie zlo moze siac zly/stary filtr powietrza i nie zycze ci tego samego

Opublikowano
  • Autor

hmm tym bardziej że nówka sztuka turbulum będzie montowane :mysli:

nie orientujesz się jakie "pssst" by mi podeszło? :decayed:

Opublikowano

zero wiedzy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ano szkoda... ok koniec OT :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.