Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zdjąć hak westfalia jesli kluczyk utknal w srodku:/?


dejf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam ori hak westfalia z demontowana koncowka, ale ktos ulamal kluczyk ktory zostal w srodku i za diabli nie wiem jak sie za to zabrac, a chcialbym po prostu go zdjąć. Mam drugi kluczyk, ale dopoki tamtego nie wyjme to jest bezuzyteczny... Mial ktos podobny problem? Sa na to jakies metody aby to jeszcze działało jak producent przewidzial? Probowalem wyjac go na rozne sposoby ale nie chce wyjsc, siedzi dosc gleboko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie dasz rady wyjąć kluczyka to wiertarka i jazda :evil:

ja już przerabiałem ten temat z tym że ja nie miałem kluczyka - noi i zdjąłem dziada

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59084.0.html;highlight=hak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jestem umowiony w firmie gdzie facet podobno robil juz takie rzeczy...

Sek w tym ze chcialbym go zachowac zeby jeszcze spelnial swoja pierwotna funkcje - mogl byc demontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, dwa kluczyki, ale oba wchodza góra kilka mm do zamka i dalej sie ich wcisnac nie da, w zamku nic raczej nie ma podejrzewam ze zardzewial caly mechanizm w srodku bo nie bylo zaslepki. chcialbym hak odpiac ale w tym ukladzie nie wiem jak, WD nie pomaga, kluczyk nie wchodzi nadal, myslalem zeby sciagnac hak w calosci a nie tylko odpiac koncowke tylko nie wiem czy duzo z tym roboty i czy jest to mozliwe? czy wystarczy sciagnac zderzak i beda sruby ktore go mocuja czy jest wieksza rzezba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...