Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kontrolka swiec zarowych i temperatura


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni mam takie dziwne zajwisko w A4 130 km Disel. Przy przekreceniu kluczka do poziomu nagrzania swiec zarowej zapala sie kontrolka doslownie na okolo 3 sek. i gasnie,odpala normalnie samochod. Ale juz po przejchaniu 10km jak sie samochd rozgrzeje i go zgasze i przekrecam drugi raz kontrolka od swiecy zarowej pali sie zdecydowanie zaldugo tak mi sie wydaje gasna wszytskie kontrolki odpala sie radio a kontrolka od swiec sie pali trwa to okolo 10 sekund. Jest cos dziwnego w tym wszytskim wskazowka od temp ta po lewje stronie cso fixusje bo spada do 50% i podnosie pod 90% i tak kilka razy czasme zatrzyma sie na 60% i nowu spada do 50% i tak juz zaosatje i chodz mi caly czas wentylator chyba od chlodnicy ale nie wiem dokladnei bo auto mam niedlugo i nie jestem taki obeznany ze wszytskim. Ostanie po ustawieniu kieroenciu zpalila mie sie pod czas jazdy kontrolka AIRBAG-U zgasla i po chiwli znwo sie zapalila i tak kilka razy podaczas jazy. Prosze o jakas pomoc i rade bo nie wiem czy mam jechac o serwisu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...