Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] pytanie o szkode


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :hi: 2 tygodnie temu miałem niewielką kolizje z autobusem a dokładnie to rozwalił mi listerko, porysował dwa elementy ( błotnik i drzwi), pojechałem do warsztatu i zrobili mi wycenę na 1700 zł. A ubezpieczalnia chce mi dać 1300zł. Moje lusterko było ori z audi a4 b5 które kosztowało około 700 zł a oni mi chcą mi dać zamiennik za 200. Potrzebuje rady jak wywalczyć swoje żebym nie musiał dokładać ze swoich bo mnie na to nie stać ;( Jeśli jest ktoś kto może mi pomóc to będę bardzo wdzięczny :) Z góry dziękuje :hi: i pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz dokladac to zrob sobie rozliczenie bezgotowkowe i wstaw do aso lub jakiegos innego dobrego warsztatu i niech oni sie rozliczaja z ubezpieczycielem.

druga sprawa jest taka ze tez probowalem walczyc kiedys zeby nie dostac zmaiennika .... :) i szybko mnie splawili madrymi pismami...

bez prawnika ktory poprze wszystkie twoje roszczenia odpowiednimi zapisami w polskim prawie sie nie obejdzie ale z tego co wiem to i tak moga ci wcisnac zamiennik...

ps. ten temat powinien byc w dziale http://www.a4-klub.pl/smf/ubezpieczenia_odszkodowania_kolizje_wypadki-b66.0/ a nie tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...