Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Drgania karoseri przy 90km


piekarz

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie był podobny przypadek dokładnie tak jak piszesz przy 90km/h szarpało jak diabli ale także szarpanie pojawiało się ale już znacznie mniejsze przy przekraczaniu 120km/h.najpierw wymieniłem poduche pod silnikiem-troche było lepiej ale to nie to,potem kumpel mi doradził bym dobrze wymył całe zawieszenie karcherem z wszystkich syfów no i przy 120 było już ok ale 90dalej szarpało no i tak naprawde cały problem zniknął dopiero wówczas jak przy cofaniu urwała misie spręzyna w sprzegle i trzeba było wymienić na nowe.włożyłem sachs-a i od tamtej pory odpukać autko ani drgnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pompą również ? jeżeli chodzi chodzi o 1z to jak pisałem wcześniej obstawiam nastawnik pompy.

Co trzeba zrobić, wymienić, czy wystarczy wyczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pytanie czy komuś udało się zlikwidować te drgania na 4 i 5 biegu w zakresie od 1800 do 2000 obrotów . Mam wrażenie , że u mnie pojawiły się po wymianie rozrządu ale teraz sobie sprawdzałem i mam kąt ustawiony na 38 a auto ładnie pali zimą przy -20 za pierwszym razem . Na forum ktoś pisał że to po wymianie rozrządu a kto inny że sprzęgło lub przegub.

Proszę o poradę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...