Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BRB] Nierówna praca przy ok 1100 obr.


tnt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

czy może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem, a mianowicie: po dodaniu gazu na postoju przy ok. 1100obr minimalnie trzęsie budą, dokładnie tak jakby było padnięte koło dwumasowe, ale raczej nie jest gdyż było już wymieniane, chyba że nowe jest wadliwe(ale czy to się zdarza?). występuje tylko w tym zakresie obrotów, na wolnych równiutko, powyżej również. na kompie zero błędów. W zasadzie kompletnie to w jeździe nie przeszkadza, nie jest wyczuwalne, ale pytam z ciekawości czy może ktoś się z takim przypadkiem spotkał i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami, czy radą, a może jednak jest się czym martwić?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u siebie w BRB mam dokładnie to samo... Autko w posiadaniu od miesiąca, postanowiłem zainteresować się tematem, stąd mój post tutaj :)

Dokładnie przy wkręceniu na około 1100 obrotów na biegu jałowym trzęsie budą, nieregularnie. po zwolnieniu gazu nadal przez chwilę trzęsie, jakby silnik musiał się ustabilizować... Czytałem conieco o dwumasie i trochę sięobawiam, że to może byćto - autko jest z 2007 roku, przejechane 185kkm. Czasem słychaćsprzęgło (tylko przy ruszaniu, na 1 biegu). Póki co nie mam jeszcze nowego kabelka (miałem OBD II) w starym aucie.

Może ktoś z Was miał podobny problem i poradził z nim sobie? Celować bardziej we wtryski, czy koło dwumasowe? Czy można z tym jeździć na razie jeździć bez obaw, czy lepiej zająćsięproblemem jak najszybciej, żeby później nie było jeszcze droższych i bardziej przykrych niespodzianek?

Dzięki z góry za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...