Jump to content
IGNORED

Katalizator Bosal - kwadratowy uniwersalny????


wrozkazebuszka
 Share

Recommended Posts

witam,

mam pytanie czy ktos ma ten katalizator albo slyszal czy jest on cos wart, tj czy szybko sie nie zepsuje, lub nie bedzie jakis negatywnych efektow w stylu glosnej pracy, metalicznych dzwiekow etc

http://tinyurl.com/2bsqhe

tutaj jego krotki opis:

Bosal wprowadza na rynek polski zupełną nowość: uniwersalny katalizator do silników benzynowych oraz Diesel’a z wkładem metalowym. Podstawową zaletą tego katalizatora jest oczywiście cena, która nie powinna przekroczyć ceny oferowanych dotychczas katalizatorów z wkładem ceramicznym.

Nowy katalizator Bosal będzie można zamawiać pod numerem referencyjnym 099-886. Jest to 3-funkcyjny katalizator uniwersalny z zastosowaniem do wszystkich samochodów o pojemności silników aż do 3 litrów.

Przez zastosowanie całkowicie innowacyjnego przekroju kwadratowego w pełni zastępuje on profile owalne i okrągłe. Katalizator posiada powłokę z metali szlachetnych: platyny i rodu, ochronną powłokę termiczną oraz obudowę ze stali nierdzewnej.

Ulepszona redukcja związków NOx, HC i CO została potwierdzona testami emisji zgodnymi z testami przeprowadzanymi przez Motorola AIEG, Dearborn, Michigan, USA. Katalizator jest pakowany w pudełku kartonowym, po zużyciu całkowicie nadaje się do ponownego przetworzenia.

ps. nie moglem nigdzie o nim znalezc wiecej informacji i zdjec wiec wstawiam linka do aukcji z allegro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...