Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Gdzie znajduje sie pompa od webasto?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam nie wiem czy w dobrym dziale pytam ale próbuję, chodzi o webasto gdzie znajduje się pompa paliwowa do niego bo za skarby świata niechce mi chodzić sprawdziłem świece grzeje ale na sucho wcześniej działało bezbłędnie ale złapało mi ropke przy ostatnich mrozach i lipa za wszystkie sugestie z góry dzięki. doczytałem też że mogło się zapowietrzyć ale niewiem gdzie to się odpowietrza

Opublikowano

Jeśli go nie ma przy samym webasto, zajrzyj pod auto w okolicach zbiornika.

Opublikowano

podepnij Vaga pierwsze :cool1: a pompka paliwa ...musisz zajrzec od spodu(kanal,podnosnik) patrz przewody paliwowe od zbiornika i dojdziesz gdzie jest

Opublikowano

Strus27 mi tez chwyciło webasto przy mrozach i tez nie wiem co dalej ale strasznie mnie to zdenerwowało bo po co mi webasto jak w największe mrozy nie chodzi. :wallbash:

Mam zamiar sprawdzić świece ale dostęp jest tam tak okropny i w sumie nie wiem jak ją zlokalizować i jak wygląda-możne jakaś podpowiedź.

Dzieki

Opublikowano
  • Autor

świeca w webast jest na samej górze ale ja sprawdziłem u siebie i działa od wczoraj auto stoi u mechanika i szuka koło zbiornika niemam pompki tylko jakiś elektrozawór więc pompka będzie wnim,dziś się okarze co padło albo co się stało bo bedzie wyciągał mi całe webasto wiec napisze coś więcej !!! już wiem wybrałem autko od mechanika i wszystko jest w porządku tylko pompka koło zbiornika nie dostaje prądu czyli wina komputera lub jakiegoś sterownika ale jutro wieczorem jade na vaga i zobaczymy jak dalej się to potoczy znajomy powiedział mi że webasto jak złapie jakiegoś błęda to włączają sie jakieś blokady ale pojutrze napisze coś więcej

Opublikowano

ok strus 27

To dawaj namiary jak będziesz wiedział bo mnie cos podobnego czeka .

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

wczoraj byłem na komputerze i wogóle nie łączy się z moim webastem więc dalej stoje z robotą ,a może ktoś wie gdzie może być jakiś ukryty bezpiecznik bo nato wychodzi że coś ze sterownikiem może jakaś przerwa proszę o wypowiedzi,

Bo prawdopodobnie po tym jak mi złapało ropke żeby nie spalić pompki to wywaliło gdzieś bezpiecznika ale nie wiem gdzie???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.