Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Warsztat samochodowy RYBNIK (obok INTER CARSU)


piotr558_audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Chciałem polecić wam warsztat samochodowy w Rybniku koło sklepu "INTER CARS" (koło salonu FIAT), Polecam go wszystkim ponieważ jest to nowy warsztat, nie ma kolejek, i ceny są bardzo przystępne. Umówiłem się z nimi na rano powiedziałem, że chce wymienić rozrząd, i rano wszystkie części już mieli. Na dodatek odwieźli mnie do domu na czas oczekiwania na samochód i po 3h zadzownili, że auto jest do odbioru i znów przyjechali po mnie. Powiem wam obsługa pierwsza klasa. I jeszcze na koniec sprawdzili mi urządzeniem diagnostycznym czy wszystko jest OK. Tak więc jeśli jeździcie po mechanikach gorąco polecam wam ten warsztat SZYBKO+PROFESJONALNIE+DOBRE CENY= ZADOWOLENIE

Tutaj podaje nr tel do warsztatu dla zainteresowanych 697-985-716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ciekawe. a w ktorym on dokladnie jest miejscu bo nie kojarze aby tam byl jakis warsztat :mysli:

ps: przy okazji zapraszam cie na spoty :)

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_piatki_1800_forum_gliwice-t35760.41760.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oddałem do tego serwisu moje nowe Audi na wymianę rozrządu, filtrów i płynów ustrojowych. Też odwieźli mnie do domu :)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 12:21_________________________________________________Zostałem poproszony o opinie o wyżej wymienionym serwisie. Wymiana rozrządu, filtrów, płynów i tego co było konieczne 1700 zł. Fachowa obsługa, stały kontakt z klientem. Jednak coś utkwiło mi w pamięci, mam wrażenie że kierownik chciał mnie naciągnąć na wymianę sprężyn tylnych, koszt ok 500 - 600 zł. Stwierdził, ku mojemu zdziwieniu, że są w fatalnym stanie i wymagają natychmiastowej wymiany. Auto natomiast kilka dni wcześniej zostało dobrze sprawdzone przed kupnem na stacji diagnostycznej i sprężyny były w porządku, potwierdził to przegląd wykonany dzień po wymianie rozrządu. Od tego czasu przejechałem autem 3500 km i nadal sprężyny są jak ta lala.

Poza tym poprosiłem, aby udostępnili mi wszystkie części z mojego auta, które zostały wymienione na nowe. Niestety nie dostałem wszystkiego, można mieć tylko nadzieję, że zostało wymienione wszystko z faktury.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...