Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z zakodowaniem immobilizera


speeds4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po zmianie aku, miga kontrolka immo.

Przeczyściłem styki przy ECU i w immo razem z pinami

Wtyczkę cewki dałem inną, bo stara była uszkodzona.

Błąd immo udało się skasować, lecz pozostał błąd 01176 oraz błąd połączenia z ECU (niestety nie pamiętam kodu błędu) Posiadam VAG-COM 311.2 , wersję 4.9 również.Niestety nie zrobić adaptacji.

Wcześniej usunąłem 2 klucze (rozkodowane), które były zapisane na kanale 01. Teraz nie mogę dopisać ich od nowa. Nr puszki immo to 4A0-952-234, a w VAG-u jest immo AUZ9Z0R9122481 D75 Mam PIN: 0930 dopisuje jedno 0, czyli 00939 lecz jak go podam w login to VAG go nie akceptuje.

Wchodzę w adaptacje wpisuje kanał 00 SAVE. Zapisuje się, lecz to nie pomaga.

Pod kanałem 01 wykasowałem klucze. Bbyła wartość 2 -- zmieniłem na 0  SAVE. I teraz nie mogę wprowadzić nowej wartości, bo wywala ERROR.

Na innych forach wyczytałem że trzeba wykasować klucze, bo się rozkodowały przejrzałem sporo podobnych tematów, lecz nic nie pomaga.. Prosił bym o jakąś pomoc.. instrukcje.. cokolwiek.

Meszkam w okolicy Opola. Może ktoś mógłby wpaść i to zrobić ? Co do ceny jakoś się dogadamy się. .Wydaje mi się, że kolega cos namieszał, bo nie można zgrać silnika z immo.

Silnik ma soft coding 00000 a WSC 000000 17licznik ma 00140 WSC07777

Tam można np. zmienić zawartość,25 immo ma soft 00000 i WSC07777 może tu jest gdzieś błąd?? jak daje kanał 0 to tylko moge zapisać bez zmiany zawartośći..

**Poprawiłem błędy ortograficzne, składnię, literówki !! - następnym razem staraj się jasno określać problem i z dbałością pisać tematy. Rozszyfrowanie tego zajęło mi prawie 15 minut. I tak nie gwarantuję, że ktoś zrozumie to w pełni. -- Nosfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...