Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Da się przełożyć znaczek ze starego grilla ?


walekk

Rekomendowane odpowiedzi

jak w pytaniu. Chcialbym kupic taki grill http://sklep.intercars.com.pl/9935325643578/3355fhh65/show_pic.php?towkod=301631303230&pic=0&moto=0

i przelozyc do niego znaczek z grilla z przed lifta, bedzie pasowal P&P ??

jeżeli to jest nowy grill (wsensie zamiennik/podróba) to nie polecam kupować , bo widziałem na aucie znajomego i jest baznadziejnie wykonany , lepiej poszukaj używki Ori , bo tego nawet sie nie da spasować i po zimie Ci chrom zejdzie :wallbash:

a co do znaczka to nie wiem czy pasuje, w poliftach był chyba odrobine większy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha... no to nie dobrze, bo cena fajna a i jeszcze w intercarsie mam rabaty :wink4: ale jak sie nie da i slaba jakosc no to nie ryzkuje.

Mozna zamknac. Dzieki :decayed:

Da sie da, sam zakladalem znaczek ze starego grilla do nowego polifta w zamienniku. Niestety jakosc kiepska. Mimo wszystko auto lepiej wyglada niz na starym grilu. Chrom nie schodzi. Niestety po kilku myciach myjka cisnieniowa schodzi czarny mat (ten grill jest czyms malowany bo widac golym okiem ze odchodzi czarny mat a pod spodem jest czarny plastik jakby wlokno szklane). Poszukalbym ori ale specjalnie zmieniac juz nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...