Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z zamkniętym bagażnikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jakis tajny sposob na odblokowanie zamka w bagazniku przy zwalonym centralnym i niemoznoscia otwarcia bagaznika z kluczyka? moge tylko zamknac i otworzyc kluczykiem drzwi od kierowcy

Opublikowano

W sumie to chyba trzeba by było się przez tylne siedzenia dostać do bagażnika i jakoś zdjąć to poszycie klapy. Jak to zdejmiesz to będziesz miał cały mechanizm praktycznie na wierzchu i tam już coś może pomodzisz. A z kluczyka to on się nie przekręca tylko czy w ogóle nie chce wejść kluczyk? bo jak się nie chce tylko przekręcić to może wystarczy porządnie zlać go jakimś środkiem penetrującym przeznaczonym do zamków.

Opublikowano
  • Autor

ni eprzekreca sie bo kluczyk wchodzi, psikalem juz wd40 i nic, moze za malo nie wiem. Do bagaznika sie dostalem owszem przez tylnie siedzenia, musialem wyciac wieksza dziure bo przez ta co byla nikt by sie nie wcisnal. Jakjuz tam bylemn to powiem ci ze te male zamszowe srubki sa zakryte,nie ma do nich dostepu wiec jest kurna trudna sprawa.

Opublikowano

no właśnie.. tego się obawiałem że będą zakryte... (nigdy nie zdejmowałem tego poszycia "od środka" siedząc w bagażniku :wink4: ) W sumie ja też miałem taki motyw że nie chciał mi się kluczyk przekręcić. Popsikaj jeszcze jakimiś preparatami do zamków. U mnie to pomogło tylko kurcze nie pamiętam nazwy tego psikadła :kwasny:

Opublikowano

Jeśli ma kluczyk serwisowy to bagażnika nie otworzy nawet jakby wlał tam 10l WD.

Opublikowano
  • Autor

nie rozumiem o co chodzi z tym kluczykiem serwisowym. Czekam na nowa pompke teraz,mam nadzieje ze centralny odzyska dawne sily. Tak wogole to ten kluczyk nawet wejsc nie chce

Opublikowano

Na kluczyku serwisowym jest namalowany taki klucz i to jest serwisowy ma on inne wycięcie na grzbiecie niż normalny kluczyk

Opublikowano
  • Autor

tak napisales chudineze ze jak mam serwisowy kluczyk to mi nie pomorze nawet 10 l wd40 no ale mam tez i zwykly kluczyk a tego nie musze uzywac

Opublikowano

Napisałem tak bo nie wiem czym otwierasz to moje takie przypuszczenia jeśli masz inne klucze to spróbuj innymi, bo wystarczy, że będzie jak mówię inne wycięcie na kluczyku i nie otworzysz

Opublikowano
  • Autor

no i jest tak jak mowie wejsc nie chce ten serwisowy w zamek, ten zwykly wchodzi, wciska sie zamek ale nie przekreca,o. I co ja w takiej sytuacji moge zrobic?

Opublikowano

Serwisowy powinien wejść w zamek ale nie da rady nim otworzyć wygląda na to że coś masz skopane albo zamek kluczyki przyjrzyj się dobrze kluczykom

Opublikowano
  • Autor

wygladaja identycznie, serwisowy ma grubsze wyciecie z boku. No ale mi i tak nie pomoze wiec mniejsza juz z nim

Opublikowano

no ale jak pisałem wcześniej jeśli ten serwisowy nie wchodzi to coś masz z zamkiem i szkoda twojej męczarni bo pewnie go nie otworzysz i tym normalnym kluczem[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 22:27_________________________________________________zapomniałem ale i tak musisz się dostać do bagażnika bo tam jest pompka centralnego więc pozostaje od środka i rozkręcanie dojścia do zamka aby go otworzyć

Opublikowano
  • Autor

dostac sie do bagaznika to mi sie udalo ale nie wiem czy jest mozliwe dojscie do zamka bez rozcinania niczego, bo dojscie do tych wkretow jest zalokowane,musialbym chyba z pol bagaznika od srodka rozkrecic a i tak nie wiem czy bym do zamka doszedl. Robil to juz ktos? Ludze sie jeszcze nadzieja iz problem tkwi w pompce i po podlaczeniu innej odblokuje zamki. a jesli nie to bedzie problem.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 23:15_________________________________________________wstawilem dzisiaj druga pompke i centralny wrocil do zycia, jednak pompka dalej jakby gdzies pompowala za dlugo powietrze bo slychac ja jak chodzi pare sekund po otwarciu zamkow, zdejmowalem wszystkie boczki i te nie wydaje i sie aby gdzies byl przeciek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.