Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Klima szaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam problem z klima tzn. taksamo jak u kolegi "laki83", który w swoim wątku napisał o dziwnej temperaturze wskazywanej przez panel klimatronica (skala na temperaturze przeskakuje co 2,5 stopnia celcjusza i jej zakres od 10-77,5 stopnia celcjusza gdzie normalnie jej zakres powinien być LO-HI ) ale dodatkowo- co daje w kość przy dłuższej trasie- nie można ustawić odpowiedniej temperatury tzn. pomimo zmiany temperatury na wskaźniku temperatura we wnętrzu to albo bardzo gorąco albo bardzo chłodno :) po wizytach w u kilku elektromechaników uzyskałem następujące wiadomości: VAG nie pokazuje żadnego błedu na wszystkich trzech czujnikach temperatury tak samo żadnego błędu na klimie i jedyne co pozostaje to wymiana panelu klimy

pozdrawiam wszelka pomoc mile widziana :good:

Opublikowano

pokombinuj coś, spróbuj przełączyć na farenhaity, wejdz w kody, rozepnij ją ... nie wiem ...włóż do zamrażalnika :kwasny: ...zwariowała, pipka :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:15_________________________________________________wejdz w kody na C 01 i zobacz błędy - na Vagu tego nie zobaczysz

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki poprubuje :> ale ten pomysł z zamrażalnikiem to najbardziej mi sie spodobał bo tak mnie ta klima denerwuje że chyba najlepiej ja zamrozić :wallbash:

pozdro

Opublikowano

ale kody w B6 ponoc nie dzialaja :gwizdanie:

Opublikowano

ale kody w B6 ponoc nie dzialaja :gwizdanie:

dokładnie, poprawiam sie - kody tylko B5 :disgust:

Opublikowano

przypuszam że w adaptacji na którymś kanale będzie przełączanie pomiedzy celciuszami a farenheitami...

A co do kodów klimatronika to w mojej b7 na klimatroniku który miałem jak kupiłem auto mogłem podglądać kody...

potem kupiłem inną ponieważ w tamtej padł sterownik i zaczynała czasami grzaćsama od siebie, potem jeszcze raz wymieniałem ale na żadnej nie mogłem oczytywać kodów. Nie spotkałem się jeszcze u nikogo w b7 żeby dało się je odczytac... ciekawe dlaczego w tej pierwszej u mnie się dało...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.