Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Klima szaleje


Slaci

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem z klima tzn. taksamo jak u kolegi "laki83", który w swoim wątku napisał o dziwnej temperaturze wskazywanej przez panel klimatronica (skala na temperaturze przeskakuje co 2,5 stopnia celcjusza i jej zakres od 10-77,5 stopnia celcjusza gdzie normalnie jej zakres powinien być LO-HI ) ale dodatkowo- co daje w kość przy dłuższej trasie- nie można ustawić odpowiedniej temperatury tzn. pomimo zmiany temperatury na wskaźniku temperatura we wnętrzu to albo bardzo gorąco albo bardzo chłodno :) po wizytach w u kilku elektromechaników uzyskałem następujące wiadomości: VAG nie pokazuje żadnego błedu na wszystkich trzech czujnikach temperatury tak samo żadnego błędu na klimie i jedyne co pozostaje to wymiana panelu klimy

pozdrawiam wszelka pomoc mile widziana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinuj coś, spróbuj przełączyć na farenhaity, wejdz w kody, rozepnij ją ... nie wiem ...włóż do zamrażalnika :kwasny: ...zwariowała, pipka :kox:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 16:15_________________________________________________wejdz w kody na C 01 i zobacz błędy - na Vagu tego nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypuszam że w adaptacji na którymś kanale będzie przełączanie pomiedzy celciuszami a farenheitami...

A co do kodów klimatronika to w mojej b7 na klimatroniku który miałem jak kupiłem auto mogłem podglądać kody...

potem kupiłem inną ponieważ w tamtej padł sterownik i zaczynała czasami grzaćsama od siebie, potem jeszcze raz wymieniałem ale na żadnej nie mogłem oczytywać kodów. Nie spotkałem się jeszcze u nikogo w b7 żeby dało się je odczytac... ciekawe dlaczego w tej pierwszej u mnie się dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...