Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne objawy


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie panowie wymienilem cale zawieszenie na nowe zeby nie pchac syfu wsadzilem LMI i nawet wyminilem łaczniki i gumy stabilizatorow i myslalem ze nic nie bedzie ale to nic stukac i tu sie mylilem jest dziwny gluchy stuk zostaly tylko amory i dwa drazki i koncówki ale to nie ma nic luzu no i przekladnia :) i sluchajecie przy tym jest dziwna rzecz ze przy 100 mam lekkkie bicie w kierownicy i mam pdobne wlasnie bicie jak jade powoli i np . lekko skrece w prawo i chcem powoli odbic to mam wrazenie ze kierownica tak jakby nie przechodzi płynie takim lekkim skoczkiem jakby. Auto mam od nowego w rodzinie i nie wiem czym to moze byc spowodowane dodam ze za***iście jeczy mi pompa wspomagania czy te przeskoki to moga byc przez nia czy magiel DEAD !! :( i czy stuki moga byc z niej ale wystepuja tylko z lewej bardziej czy moze mocowania albo amory . Dodam ze na wylaczonym silniku jak ruszam kierownica to slysze dosc mocny stuk ale patrzylem w audiy u szwagra to taki stuk jest w 2007 roku tez a ma od nowego i ledwo 130 tys najezdzil oczywiscie jak silnik jest tylko zgaszony jak odpale znika pomozcie prosze [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 22:36_________________________________________________Moge miec rozwalony przegób zewnetrzny bo zauwazylem ze pprzy napedzaniu bardziej przy hamowaniu zdecydowanie mniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...