Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Gaśnie przy ruszaniu-multitronic


sosna78

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam A4 2.0 multitronic 2002r., przejechane 72tyś. Do tej pory było wszystko ok. a od dwóch dni mam problem przy ruszaniu jak tylko odpuszczam pedał hamulca aby ruszyć obroty gwałtownie spadają i silnik gaśnie chyba że nacisnę szybko spowrotem pedał hamulca wtedy obroty wzrastają nawet bywa że do 2 tysięcy,i powoli opadają zatrzymując sie około tysiąca . Da sie ruszyć gdy bardzo pomału puszczam pedał hamulca wtedy ruszy normalnie. Działo się to tylko gdy jeżdziłem na LPG ale teraz to samo mam i na benzynie.

Proszę o pomoc . Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa, sprobuj pierw zrobic adaptacje skrzyni (na forum jest to opisane jak zrobic). A na manualnym jest tak samo? Dzieje sie tak tylko jak samochod jest na biegu D? na luzie i wstecznym jest to samo? czy ogolnie jak dodajesz gazu nawet na luzie to gasnie? Jesli zadna kotrolka sie nie zapalila, jesli ponowna adaptacja skrzyni nie pomoze to podlacz go pod VAGa i zobacz co wyskoczy. Jesli nie masz VAGa to podjedz na najblizszy spot w okolicy, tam bankowo ktos bedzie mial. Napisz co wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...